Persoonlijk 30 Geboorten Amsterdam Bunnik Wij Ire Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Brazilië Ierland Huwelijk Heineken Brouwerijen Buitenland Buitenlandse benoemingen Japan Bahama's Burundi Israël Tsjaad Congo Brazilië Zuid-Amerika Marokko Taiwan Gijs Jan Joseph, zoon van dhr. M.F.M. Brantjes (Heineken Corporate) Teun, zoon van mw. J. Hafkenscheid (Operationele Logistiek) en dhr. W.D. Dobbinga (projectmanager SSFS) Jill, dochter van dhr. H. Daniels (Verpakken) Juliët Maria, dochter van mw. Y.M. van Gameren (Verpakken) Matthijs Simeon, zoon van dhr. H.C. Kwint (HTS) Splinther, zoon van dhr. M.R. van Rappard (BSS) Aurora, dochter van dhr. J. Dam (Export) Sem, zoon van dhr. A.J.W.W. Caspers (Taptechniek Zuid HTS) Dexter Levi, zoon van dhr. B.H. van der Eist (HB Rijnland) Lotte, dochter van mw. S.H.J.M. Leerintveld-Kwaks (HB Midden-Brabant) Nika Melody Jay, dochter van mw. B.M. Faber (HB Evenementenservice) Joris, zoon van dhr. M. Verhagen (Cerveceria Kaiser Brasil Ltd., Sao Paulo) Anne-Méabh, dochter van dhr. B. Hut (Heineken Ireland Ltd.) Hongarije Elvira, dochter van dhr. O. Goedhart (Amstel Brewery Hungary) Dhr. N.C.J. Companus (Convienent Management) met mw. C.A.Y. Verhagen De heerJ.B. Momma, voorheen werkzaam als field manager Horeca Heineken Italia S.p.a in Milaan, is met ingang van 1 januari 2004 benoemd tot area export manager bij Heineken Japan K.K. in Tokyo. De heer L.C.G. Boots, voorheen werkzaam als financial manager bij Brarudi S.A., Burundi in Bujumbura, is met ingang van 1 januari 2004 benoemd tot group financial manager bij Commonwealth Brewery Ltd. in Nassau. De heer B. Vincenti, in dienst bij Heineken vanaf 20 oktober 2003, heeft met ingang van 15 november 2003 de heer L.C.G. Boots opgevolgd in de functie van financial manager Brarudi S.A. in Bujumbura. De heer A.C.M. Oomen, voorheen werkzaam als area export manager Europe bij Heineken Export, Amsterdam, is met ingang van 1 december 2003 benoemd tot country manager Tempo Beer Industries in Netanya. De heer N. Pinotsis, voorheen general manager Amstel Hungary, heeft ingang van 1 februari 2004 de heer P. Boets opgevolgd in de functie van general manager Brasseries du Logone S.A. in N'Djamena. De heer P.S. Kooistra heeft met ingang van 1 december 2003 de heer C. van Griensven opgevolgd in de functie van chief engineer bij Brasseries du Congo in Brazzaville. De heer W. Kool, voorheen operations strategy manager Corporate Policy Control in Zoeterwoude, is per 15 november 2003 benoemd tot area technical manager LATAM in Rio de Janeiro. De heer G.P. Schickendantz is met ingang van 1 januari 2004 uitgezonden naar de MMO Latin America, Zuid-Amerika in de functie van area manager Uruguay/Paraguay/Bolivia. De heer D.P.W. Kalff is met ingang van 1 januari 2004 uitgezonden ten behoeve van de MMO MENA naar Casablanca, in de functie van area manager Morocco/Algeria/Tunesia. De heer E.A. Beumer is met ingang van 1 februari 2004 uitgezonden ten behoeve van de MMO MENA naar Casablanca, in de functie van brandmanager Morocco. De heer T. Hootsen is met ingang van 1 februari 2004 uitgezonden ten behoeve van de MMO MENA naar Casablanca, in de functie van brandmanager Algeria. De heer H.D. de Jong, voorheen marketing manager bij Heineken Trading (Shanghai) Co. Ltd. in Shanghai, is met ingang van 1 december 2003 benoemd tot export manager bij Heineken Taiwan. Heineken

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30