Recepties 1 Afscheid H.P.C. van Kints, receptie 13 april Afscheid A.A.C.M. Wouters, receptie 14 april 25-jarig jubileum J.M.T. Hoos, receptie 16 april Afscheid E.C. Waldt, receptie 23 april Harry van Kints kwam in 1968 in Rotterdam als arbeids analist in dienst bij Heineken. Drie jaar later verhuisde hij naar de afdeling Functie classificatie in Amsterdam. In 1978 volgde de overplaat sing naar Zoeterwoude als hoofd Functieclassificatie in de nieuw gevormde organi satie van Heineken Neder lands Beheer. Vervolgens was hij hoofd Loonbureau en medewerker hoofd Arbeids verhoudingen binnen de Concernstafdienst Personeels zaken. Van 1987 tot 1991 werkte hij bij Personeelsdienst Internationaal, waarin hij in het bijzonder belast was met alle werkzaamheden op het gebied van expatriate- remuneratie (salariëring). In 1991 volgde opnieuw over plaatsing naar het hoofd kantoor in Amsterdam in de functie van Personeel Systems manager waarin functie- classificatie en remuneratie een belangrijk onderdeel- deel waren. Naast zijn werk voor Corporate, gaf Harry van Kints ook adviezen aan de werkmaatschappijen. Op 1 april gaat Harry met de VUT. Zijn afscheidsreceptie is op 13 april vanaf 16.30 uur op De Molenzolder van de Heineken Experience in Amsterdam. Twan Wouters neemt na ruim 29 jaar afscheid van de Brouwerij in Den Bosch. Hij gaat met vervroegd pen sioen. Twan is als senior projectleider verantwoordelijk voor verschillende vernieu wingen in de Brouwerij. De afgelopen vier jaar werkte hij aan de modernisering van de exportverpakkingslijnen 6 en 8. Ook hielp hij mee bij de technische uitvoering van de 'no label look', ofwel de door zichtige etiketten voor de export naar voornamelijk Engeland. De beste herinne ringen bewaart hij aan de ontwikkeling van de ont- alcoholiseringsinstallaties (Buckler en Amstel Malt). Twan begon als jongeman bij de koopvaardij als scheeps- werktuigkundige. Op één van zijn verre reizen over het zuidelijk halfrond bezocht hij ook Heineken Brouwerijen, niet wetende wat daar van zou komen. Toen hij een paar jaar getrouwd was en een baan aan wal zocht, kwam Heineken in beeld. Hij begon in 1974 als wachtchef Energie- en Storingsdiensten. Vier jaar later werd hij chef Mecha nische Werkplaats. In 1986 werd Twan benoemd tot projectleider, gevolgd door senior projectleider in 1996. De receptie van Twan is op 14 april in De Cambrinus- kelder, vanaf 15.30 uur. John Hoos (51) is op 16 april 1979 bij Heineken in Den Bosch begonnen als vorkheftruckchauffeur bij het toenmalige Magazijn Intern Transport (MIT). Deze functie heeft hij uitgeoefend tot 31 januari 1993, waarna hij bij de afdeling Etikettenmagazijn, magazijnbeheerder van het MIT werd. Drie jaar later werd het magazijn omgedoopt tot Magazijn Eenmalig Verpakken. John werd er taakteammede- werker B. Nu is hij taakteam- medewerker C, waardoor hij collega's aanstuurt, maar ook nog regelmatig zelf de handen uit de mouwen steekt. In het magazijn komen alle denkbare verpakkings middelen van leveranciers binnen, zoals glas, kroon- kurken, etiketten, trays en dozen. John en zijn collega's zorgen voor verdere verdeling van de verpakkingsmiddelen tot aan de lijnen. Op 16 april vanaf 15.30 uur is er een receptie in De Cambrinuskelder. Emilie Waldt kwam op 1 april 1969 in dienst bij Heineken en begon toen aan een carrière met vele ver huizingen. Zij werd eerst aangesteld als kantoor employee op de afdeling Boekhouding in Rotterdam, waar zij later groepsleidster Centraal Betalings Verkeer werd. Na de overplaatsing in 1979 naar Zoeterwoude werd zij groepsleidster Voorraad administratie en daarna, tot 1984, medewerkster Credi teuren. In dat jaar verhuisde zij met de nieuwe Export organisatie weer terug naar Rotterdam, als medewerkster Verslaggroep en Systeem beheer. Toen in 1997 de hele Rotterdamse club naar Schiphol verhuisde, werd zij toegevoegd aan de groep Accounts Receivable. Emilie bekleedt deze functie daar tot op heden binnen OpCo North West Europe. De receptie voor Emilie op 23 april begint om 16.30 uur in Stars at Eleven op de elfde etage van Schiphol WTC (te vinden via Schiphol Plaza). Vers van 't Vat, maart 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29