40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk Met een heel gezellige receptie op 6 februari jongstleden heb ik samen met mijn man, kinderen en kleinkinderen na 28 jaar afscheid genomen van Heineken. Langs deze weg wil ik collega's, oud-collega's, vrienden en relaties bedanken voor hun komst naar Wateringen. Tevens wil ik jullie bedanken voor de cadeaus, bloemen, enzovoort. Wij kunnen met veel plezier terugkijken op deze prachtige dag. Gea en Theo Verhoeven Na vele jaren voor Heineken in diverse functies en landen gewerkt te hebben, valt het zwaar om afscheid te nemen. Echter het mooie hartverwarmende afscheid dat wij mochten ontvangen in Slowakije en vorige maand in Zoeterwoude doet ons de pijn verzachten. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor zijn/haar bijdrage aan dit onvergetelijke afscheid en de positieve medewerking, die ik van vele collegae gedurende mijn werk bij Heineken heb ontvangen. Adry en Hilly Rutgers Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw A. Meesters uit Vught Riek en Anne van der Molen uit Nijeveen Trix en Wil Smid uit Drachten Dini en Piet van Nugteren uit Capelle aan den IJssel De heer en mevrouw Slissen Hierbij wil ik de directie, collega's en oud-collega's hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid bij mijn 25-jarig jubileum. Mede namens mijn vrouw en kinderen, die volop hebben genoten van de aangeboden receptie. Het was een dag om nooit te vergeten, fantastisch! Nogmaals heel veel dank. Han Bertrand Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling, de mooie bloemen en cadeaus tijdens mijn 25-jarig jubileum. Om nooit te vergeten! Yvonne Marijt Heineken Nederlands.Rehppr

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28