Persoonlijk In memoriam Geboorten Bunnik Zoeterwoude Huwelijk Zoeterwoude Overleden Uit dienst Bunnik Zoeterwoude 31 Achterpagina Rebecca, dochter van mw. M. Boots-Pouw (Siroophal) Teun, zoon van dhr. W.D. Dobbinga (Operationele Logistiek) Tom, zoon van dhr. G. van Oostrom (Colonne 4, ploeg C) Lieke, dochter van mw. V.C.M.F. Vandermeulen (Arbodienst) Heineken Brouwerijen Lizan, dochter van dhr. O.J.M.E. Dortants (Control HB Limburg) Brent, zoon van dhr. H.P. van der Heijden (Planning Control) Esmeralda Alidia, dochter van dhr. E.F. van der Kroft (HB Taptechniek Zuid-West) Maxim Enrique, zoon van dhr. W.N.M. Roos (Field Sales Management) Dionne Tineke Aletta, dochter van dhr. E.A.M. Vianen (Magazijn HB Amsterdam) Dhr. E.F. Terol (Brouwen) met mw. S. Harmens Dhr. R.L.J. Veugelers (Verpakken) met mw. J. Voerman De heer B. Pijper (75) is 9 januari 2004 overleden. Hij trad 27 juni 1960 in dienst bij Bokma in Leeuwarden en ging 1 april 1993 met pensioen. De heerP.F. van derLeelie (87) is 12 januari 2004 overleden. Hij trad 1 januari 1966 in dienst bij Van Olffen in Hattem en ging 1 december 1981 met pensioen. De heer C. Hartogs (67) is 14 januari 2004 overleden. Hij trad 18 april 1972 in dienst bij de Brouwerij in 's-Hertogenbosch en ging 1 november 2001 met pensioen. Mevrouw H.M.A. Evers (86) is 14 januari 2004 overleden. Zij trad 1 oktober 1944 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 augustus 1977 met pensioen. De heerE. Piëst (79) is 19 januari 2004 overleden. Hij trad 1 juni 1948 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 mei 1989 met pensioen. De heer J. van Wielen (87) is 24 januari overleden. Hij trad 15 mei 1957 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 januari 1982 met pensioen. Na een dienstverband van drie jaar of meer: Mw. M.C.L. Lamb (Out of Home Export) Mw. X.M. van de Vorst (Ondersteuningsteam Out of Home) Dhr. M.M.N. Elings (Horeca) Dhr. L.J. Feenstra (Ondersteuningsteam Horeca) Mw. J. van Roon (Ondersteuningsteam Out of Home) Dhr. W.F.M. van Kouwen (Werktuigbouwkunde) Dhr. J.A.N. Drost (BSS) Dhr. J. van der Slik (BSS) Tot onze grote ontsteltenis en verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat onze collega Roy Verburg op zondag 8 februari jongstleden op 36-jarige leeftijd bij een verkeersongeval is omgekomen. Roy was sinds 1 juli 1999 bij onze organisatie werkzaam en wij hebben hem leren kennen als een hard werkende en gemotiveerde collega die vaak voor een vrolijke noot zorgde en altijd eerlijk zijn mening naar voren bracht. Wij zullen Roy enorm missen en wensen Bianca en zijn familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Alle Vrumona-collega's Wilma van Diemen is in de nacht van 19 februari overleden, een half jaar nadat was vastgesteld dat zij een dodelijke ziekte bij zich droeg. Wilma heeft enorm geknokt, met een vrijheid van geest die wij zeer ft. bewonderen. Wij zullen haar humor, haar collegialiteit en bovenal haar kracht missen. René, Femke en familie heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Collega's Business Systems Services Luchtfoto van de Brouwerij Zoeterwoude Vers van 't Vat, februari 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31