30 Afscheid L.F. Guit, receptie 31 maart Afscheid G.J.G.M. van der Bruggen, receptie 31 maart Afscheid H.N. de Wit, receptie 2 april Leo Guit zegt na 36 jaar vaarwel tegen de Bossche brouwerij. Hij is monteur elektrisch plus bij Technisch Support Brouwen. Op 4 maart 1968 (de dag na zijn verjaardag) begon hij als elektromonteur bij de toenmalige Elektrotechnische Dienst. Sindsdien heeft Leo heel wat zien veranderen in zijn vakgebied. "In het begin deed ik alleen het elektrische werk, maar later kwam de meet- en regelapparatuur erbij. In 1996, tijdens het project Mensen Maken Heineken, werd ik monteur elektrisch plus bij het Onder steuningsteam Filtratie. 'Plus' staat voor het mecha nische werk aan bijvoorbeeld lekkende pompen of defecte kleppen." De elektromonteur van nu is dus allround. "Dat is ook wel logisch", zegt Leo. "Vroeger ging je met twee man naar een kapotte pomp. De een deed het elektrisch gedeelte, de ander het mechanische. Dan stond je wel eens op elkaar te wachten." Leo neemt op 31 maart afscheid in De Cambrinus- kelder in Den Bosch, samen met collega Genny van der Bruggen. De receptie begint om 15.30 uur. Genny van der Bruggen heeft bij zijn afscheid 31 jaar voor de Bossche brouwerij gewerkt, op twee dagen na. Hij kwam oorspronkelijk uit de detailhandel en begon In 1973 bij de Bottelarij. Na enkele jaren liet hij zich omscholen tot brouwer. Als snel werd hij gistspecialist, meewerkend groepsleider en later 'gewoon' groepsleider. De gistculturen bleven een hoofdrol spelen in zijn verdere loopbaan, naast de vele projecten waaraan hij heeft meegewerkt. De laatste jaren heeft Genny van Bruggen zich vooral toe gelegd op de ontwikkeling van de speciaalbieren. Tevens is hij praktijkbege leider van mensen in oplei ding. Genny neemt op 31 maart afscheid in De Cambrinuskelder in Den Bosch om 15.30 uur, samen met collega Leo Guit. Bert de Wit neemt op 2 april na bijna 44 jaar afscheid van Heineken. Bert maakt gebruik van de VUT-regeling. De loop baan van Bert begon in 1960 bij de afdeling Centrale Inkoop in Rotterdam als jongste be diende. Hij werd vijfjaar later kwaliteitscontroleur. Vanaf dat moment heeft Bert zich altijd beziggehouden met kwaliteits controles van verpakkings materialen, eerst vanuit Rotterdam en later bij de Centrale Kwaliteitsdienst vanuit Zoeterwoude. Ook is Bert bekend als kwaliteits controleur van reclame artikelen. Nog steeds deelt Bert 'gele' en 'rode' kaarten uit aan leveranciers van reclame materiaal die niet aan de eisen voldoen. Voor de kwaliteits borging van de verpakkings materialen voor HNS heeft Bert de vele leveranciers in heel Europa jarenlang bezocht. Verder is Bert lang actief geweest bij de Heineken- fotoclub en de tennisvereni ging. Met het vertrek van Bert gaat een kleurrijke collega van de afdeling weg. De soms absurde anekdotes over het werk en sportprestaties zullen velen nog missen. Op 2 april neemt Bert afscheid en kunnen bekenden, onder het genot van een biertje, hem nog eens de hand schudden vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Heineken rj ^4 V,to

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30