Recepties 37,5-jarig jubileum L.M.A. Custers, receptie 12 maart 25-jarig jubileum E. Hakvoort, receptie 25 maart 25-jarig jubileum J.C.W. van Lieshout, receptie 26 maart 25-jarig jubileum C.C. de Vaan, receptie 26 maart Leo Custers is op 12 maart 37,5 jaar in dienst van Heineken. Hij begon op 12 september 1966 als productiemedewerker van frisdrankenfabriek Vujanti in Horst. Hij heeft in deze periode ook enige jaren met een bestelauto frisdranken aan de deur verkocht. Op 1 april 1978 is hij benoemd tot groepsleider Magazijn van Drankenhandel Vullinghs- Janssen-Huyben in Horst. Hij regelde bijna twintig jaar de in- en uitgaande goederen stroom. Sinds 1997 met de samenvoeging van Winters van Wees en Vullinghs- Janssen-Huyben tot de nieuwe unit Helmond, is Leo administratief medewerker. Zijn 37,5-jarig jubileum wordt gevierd met een receptie in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Helmond op 12 maart. Iedereen is vanaf 19.00 uur van harte welkom. Eef Hakvoort viert op 25 maart zijn 25-jarig jubileum bij de Bossche brouwerij. Hij is werkzaam binnen de afdeling Eenmalig Verpakken. Eef begon op 12 maart 1979 als bewakingsbeambte in opleiding binnen de Interne Dienst. Korte tijd later rondde hij zijn opleiding af, maar hij stapte in 1989 als administra teur/teller over naar Intern Transport. Die functie kwam in 1996 te vervallen. Eef werd toen benoemd tot taakteam- medewerker Eenmalige Verpakkingsmaterialen. Per 1 januari 1997 is deze afdeling ondergebracht bij de unit DCS. Anderhalf jaar later werd Eef taakteammedewerker C binnen Eenmalig Verpakken. Eef viert zijn jubileum in De Cambrinuskelder vanaf 15.30 uur. Jan van Lieshout is sinds 19 maart 1979 in dienst van Heineken. Hij heeft al die jaren met veel plezier en inzet op verschillende logistieke afde lingen in Den Bosch gewerkt. Jan heeft in alle jaren veel kennis van de operatie en de systemen opgedaan. Hierdoor is hij een uitsteken de 'mentor on the job'. Hij ge niet ervan om nieuwkomers de fijne kneepjes van het vak bij te brengen. Naast het normale werk, steekt Jan veel tijd en energie in allerlei neventaken. Wanneer er bijvoorbeeld overzichten, planningen of procedures gemaakt moeten worden, haalt Jan zijn diskette al uit zijn borstzak en gaat hij aan de slag. Regelmatig neemt hij enkele werkzaam heden ook mee naar huis. Als bewijs hiervan zijn op de afdeling diverse nuttige Excel- bestandjes of Word-documen- ten te vinden. Jan van Lieshout viert zijn 25-jarig jubileum op 26 maart vanaf 15.30 uur in De Cambri nuskelder, samen met collega Cees de Vaan, die ook 25 jaar in dienst is. Cees de Vaan is in dienst bij Heineken sinds 1 april 1979. Na een aantal jaren in de haven gewerkt te hebben, was het voor Cees tijd zijn ervaringen bij Heineken ver der uit te breiden. Hij is be gonnen als heftruckchauffeur bij de toenmalige afdeling Magazijn Intern Transport. Cees is altijd nauw betrokken geweest bij de aanschaf van diverse apparatuur. Cees heeft zich altijd verantwoordelijk gevoeld voor een nette werk omgeving, mede daarom heeft hij zich hard gemaakt voor de aanschaf van een nieuwe veegmachine. Die nam hij op de hem beken de wijze kritisch onder loep alvorens tot aanschaf over te gaan. Na 1996 werd Cees taakteam medewerker binnen DCS Export waar hij tot op heden met veel plezier en gevoel voor humor zijn werk verricht. Hij viert zijn 25-jarig jubileum op 26 maart in De Cambrinus kelder vanaf 15.30 uur, samen met zijn collega Jan van Lieshout. Heineken

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28