n memoriam Andere openingstijden in Den Bosch Receptie PUM Post Achterpagina p 2 december 2003 is onverwacht onze medewerker ik (H.A.) van Santen overleden op 32-jarige leeftijd. Erik was ;nds ruim 3 jaar in dienst bij Heineken Technical Services B.V. s assistant Financial Accounting. In deze functie heeft hij met eel nationale en internationale collega's contact gehad. Net als ij zijn naaste collega's, gaf hij in deze contacten altijd blijk van en no-nonsense aanpak, gelardeerd met een grote dosis droge lumor. Erik was altijd bereid iemand te helpen. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's Heineken Technical Services, Zoeterwoude Op 10 december 2003 is op 62-jarige leeftijd de heer Cent Aarnoudse overleden. Cent trad op 1 november 1969 in dienst van Heineken als bedrijfswerktuigbouw- kundige. Vanaf 1970 is Cent in diverse functies in diverse landen werkzaam geweest. In zijn laatste functie begeleidde Cent medewerkers die her plaatst moesten worden. Zijn kracht was de manier waarop hij met mensen omging. Hij was een motivator, een coach en voor velen een vertrouwenspersoon. Op 1 april 2000 maakte hij gebruik van de ROWOR-regeling en ging hij genieten van zijn vrije tijd en zijn grote hobby: vliegen. Helaas dwarsboomde een ongeneeslijke ziekte zijn plannen. Op 10 december jl. begon hij aan zijn laatste vlucht. Wij wensen zijn vrouw Saskia heel veel sterkte toe. Collega's Brouwerij Den Bosch De openingstijden van de receptie, het Personeels Uitgifte Magazijn en de tijden van de postbezorging bij Heineken Brouwerijen in Den Bosch zijn vanaf begin dit jaar veranderd. Dat is het gevolg van een herschikking van taken waardoor het nieuwe Facility Services is gevormd. De receptie is voortaan doordeweeks geopend van 08.30 tot 17.00 uur. Wie eerder het kantoor binnen wil, kan bij de receptie zijn toegangspas laten autoriseren en vervolgens gebruikmaken van de kaartlezer naast de kleine toegangsdeur. Na 17.00 uur kunnen medewerkers het kantoorgebouw verlaten via de kleine deur. Het Personeels Uitgifte Magazijn is geopend van maandag tot en met vrijdag, van 13.00 tot 17.00 uur. Op vrijdag ook van 07.00 tot 09.00 uur. De proef met een éénmaal daagse postronde is nu definitief. Per dag wordt dus één keer de post opgehaald en bezorgd, tussen 09.00 en 12.00 uur. Medewerkers van de Bedrijfseconomische Dienst (BED) van Brouwerij Den Bosch brachten november vorig jaar een bezoek aan Vrumona. Zij kregen een rondleiding. Foto: FBF.nl Vers van 't

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31