Recepties 28 25-jarig jubileum J.W.M. Bertrand, receptie 5 februari Afscheid J.M. Habets, receptie 10 februari Afscheid A.M. Carree, receptie 12 februari 25-jarig jubileum J.J. Straatman, receptie 13 februari Han Bertrand is op 5 februari 1979 begonnen als kantoor medewerker bij dranken handel H. v.d. Woude in Hoorn. Deze drankenhandel was destijds een zelfstandig Heineken-agent. In januari 1991 werd de zaak samen gevoegd met de Hoornse Drankenhandel, die agent was van Amstel. In de nieuw ontstane drankenhandel kreeg Han Bertrand een werkplek in het Magazijn waar hij een nieuwe uitdaging vond. Op deze plek heeft hij vier jaar gewerkt voordat deze drankenhandel werd opge nomen in Drankenhandel Weel in Wervershoof. Sinds 2000 werkt Han in Alkmaar bij Heineken Brouwerijen Noord-Holland. Hij werkt nog steeds met veel plezier in het Magazijn waar hij een allround en gewaar deerd collega is. Door alle overnames is destijds zijn 12,5-jarig jubileum niet gevierd. Des te meer reden om op 5 februari zijn 25-jarig jubileum te vieren in De Mouthoek in Alkmaar. De ontvangst begint om 16.30 uur. Heineken Nederlands Beheer Op 2 maart 2004 bereikt de heer J.M. Habets van Heineken Brouwerijen Limburg de pensioengerechtigde leeftijd van 65 jaar. Derhalve is dinsdag 10 februari 2004 vanaf 16.30 uur een afscheids receptie in De Refter van Heineken Brouwerijen Limburg. De heer Habets - voor z'n collega's May - is in februari 1963 in dienst getreden als bijrijder bij Drankenhandel Maas en Jeker in Maastricht. Vervolgens heeft hij de bijrijdersstoel verruild voor de chauffeurs- stoel. Vele jaren heeft May tot 1996 onze afnemers in de Limburgse horecamarkt op voortvarende wijze voorzien van onze producten. Sinds de unitvorming in 1996 is May binnen de unit Limburg als medewerker Magazijn op zeer productieve wijze werkzaam en verzet met zijn respecta bele leeftijd van bijna 65 jaar nog ontzettend veel werk. Nu de pensioengerechtigde leeftijd nadert, gaat May - na 42 jaren werkzaam te zijn geweest bij ons concern - op 10 februari stoppen met werken en samen met zijn Roos genieten van hun toe komst. Het managementteam van Heineken Brouwerijen Limburg nodigt alle collega's en oud-collega's uit om dinsdag 10 februari vanaf 16.30 uur hierop samen met May en zijn echtgenote een toost uit te brengen. Na ruim 38 dienstjaren gaat Ton Carree gebruikmaken van de VUT. Ton trad 25 oktober 1965 in dienst van Vrumona als automatenmonteur. Eind jaren zeventig werd hij monteur bij de toenmalige CTD. Een van de hoogtepunten van zijn werk was het jaarlijks terugkerende feest van de Nijmeegse Vierdaagse. Na vele jaren te hebben genoten van het werk en de omgang met de klanten, hoopt Ton samen met zijn vrouw en kinderen nog lang te genieten van zijn vrije tijd. Op donderdag 12 februari neemt Ton afscheid op de unit in Deventer, in café Huiskamp. Collega's en beken den kunnen hem en zijn familie daar vanaf 16.30 uur de hand schudden onder het genot van een biertje en een hapje. John Straatman viert binnenkort zijn 25-jarig dienstverband bij de Bossche Brouwerij. In januari 1979 kwam John in dienst op de afdeling Verpakken als productiemedewerker op de Colonnes 9 en 11. Na 14 jaar verpakken maakte John in 1993 op eigen verzoek de overstap naar de toenmalige Interne Dienst als chauffeur van de veegwagen. Dit voer tuig beschouwde hij als zijn persoonlijk eigendom en dat liet hij weten ook. Op gedre ven wijze onderhield hij het terrein en natuurlijk zijn veeg wagen. Langzamerhand groeide het terreinonderhoud uit tot een volwaardige milieu dienst en ontstond er een milieustation. John werd hier van medebeheerder. Hij lever de een belangrijke bijdrage aan het totstandkomen van het huidige milieustation. Na de samenvoeging met de bierstort in 2001 ontstond de afdeling Recycling en werden de werkzaamheden als beheerder Milieustation uitgebreid met werkzaam heden bij de bierstort. Wie John Straatman wil feliciteren met zijn zilveren jubileum, kan op 13 februari naar De Cambrinuskelder in Den Bosch komen. De receptie begint om 15.30 uur.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28