27 Rectificatie 25-jarig jubileum Dirk Groen Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Geert en Géke Luchtenberg uit Hendrik Ido Ambacht (25-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Piek uit Utrecht (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Pijselman uit Alphen aan den Rijn (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Laurijsen van Dooren uit Tilburg (40-jarig huwelijk) Ad en Bep Bunschoten uit Nieuwegein (40-jarig huwelijk) Dineke en Willem Visser uit Huizen (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw De Rooij uit Den Bosch (50-jarig huwelijk) Familie G.J. Knobbe uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) Familie H. Bekker uit Amsterdam (55-jarig huwelijk) Familie M. de Waard uit Egmond a/d Hoef (55-jarig huwelijk) Familie J. Sieders uit Hattem (60-jarig huwelijk) Heel veel oud-medewerkers en gepensioneerden willen de directie hartelijk bedanken voor het kerstpakket. Het wordt zeer gewaardeerd dat Heineken nog steeds belangstelling heeft voor zijn oudgedienden. views te zien waarin collega's van diverse afdelingen warme en waarderende woorden spreken. We zijn hier erg blij mee. We waren ook blij verrast met de komst van vele oud-collega's, waarvan er één was die al twintig jaar weg is en ondanks z'n 82 jaren toch was gekomen. Dat gaf ons een heel goed gevoel. De aanwezigheid van de vele Heineken-relaties deed ons eveneens goed. Het werken met hen was gebaseerd op samenwerking, vertrouwen en partnership. Kortom, een mooie dag die we niet zullen vergeten. Hartelijk dank aan allen (dan bedoelen we ook echt iedereen) door wie zoveel werk gedaan is om ons dit afscheid aan te bieden. Wij wensen u allen het beste! Hartelijke dank, Margreet en Luuk van Doornik Na een dienstverband van ruim 35 jaar valt het niet mee om afscheid te nemen. Heineken is een dermate groot deel van je leven geworden, dat je het niet zomaar loslaat. Toch komt dat moment en dan is het mooi om samen met collega's een afscheid te vieren. Het was 9 december jongstleden een fantastisch en gezellig feest in De Hooiberg. We hebben daar samen met onze kinderen en een aantal kleinkinderen bijzonder van genoten. Het gaf ons een warm gevoel van collegialiteit en genegenheid. De woorden gesproken door Erik Korthals Altes en door Simon Jansen waren fijne woorden en daaruit sprak waardering. Van de directe en meest dichtbije collega's hebben we behalve een prachtig cadeau ook een schitterende video gekregen genaamd 'oVUrkanT in zicht!' (wat een prachtige vorm geving). Op deze video zijn naast allerlei shots van de teams van Facility Services ook een groot aantal inter Na ruim 37,5 jaar Heineken heb ik afscheid mogen nemen van dit mooie bedrijf. Mede namens mijn vrouw, kinderen, maar ook de kleinkinderen, die volop hebben genoten, wil ik iedereen hartelijk danken. Vooral voor hun aanwezigheid en de vele mooie woorden en cadeaus die ik heb mogen ontvangen. Ook mocht ik vele e-mails, brieven en kaarten ontvangen. Bedankt! 27 november zal ik niet vlug vergeten. Het was een prachtig slot van mijn werk bij Heineken, zowel als vertegenwoordiger als later bij de Verkoopbinnendienst. Nu ga ik genieten van een nieuwe periode, maar ik zal jullie niet vlug vergeten. Ik wens jullie het allerbeste. Bené en Corry Beltjens In Vers van 't Vat van december 2003 werd gemeld dat Dirk Groen, medewerker Magazijn bij Heineken Brouwerijen Rijnland, tijdens een receptie op 15 januari afscheid heeft genomen van Heineken. Dit is onjuist. De heer Groen vierde op die datum zijn 25-jarig jubileum, werkt nog altijd met veel plezier bij Heineken en hoopt dat de komende jaren te blijven doen. De redactie biedt haar excuses aan voor de foutieve vermelding in Vers van 't Vat. Vers van 't Vat, januari 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27