Persoonlijk 30 Geboorten Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Bunnik Huwelijk Den Bosch Uit dienst Bunnik Achterpagina Overleden Kerstpuzzel Neline, dochter van dhr. M. Aandewiel (Verpakken) Senna Lian, dochter van dhr. A. de Vogel (Verpakken) Thomas Hermanus, zoon van dhr. T.R. Noordman, (R&D, HTS) Alex Kjeld, zoon van dhr. C. van Rijn (R&D, HTS) Fenne Pauline, dochter van dhr. P.C.F. van Dijk (Verpakken) Tom, zoon van dhr. F.W.J. de Laat (Brouwen) Senna, dochter van dhr. J.L.F. van Tooren (Verpakken) Eloise, dochter van dhr. A.C.L. van Beek (DCS Export) Sanne Fleur, dochter van mw. J. Vosseberg (HB Drenthe) Daan, zoon van dhr. A.F. Droog (HB Amsterdam) Jonathan Timothy Joaquin, zoon van dhr. M. van Groningen (HB Amsterdam) Floor Catharina Maria Jacoba en Kaat Catharina Maria Antonia, dochters van dhr. W.G.J. Nijenhof (HB Gelderland) Ralph, zoon van dhr. M.J.H. van Beerendonk (Thuisverbruik) Roos, dochter van dhr. M. Bisschop (Export) Jolien, dochter van dhr. J. Blansjaar (TPM) Sabien, dochter van dhr. J.F. Eijkman (Rayon B/C) Sarah Lieve, dochter van dhr. M.R. Lammerts van Bueren (Marketing) Dhr. A.B.H. Knoop (Facilitaire Dienst) met dhr. D. Bouwman Dhr. J. van Welsenes (Verkoop Overige Markten) met mw. S. Lange De heerJ.W. Kievit (77) is 24 november 2003 overleden. Hij trad 6 september 1965 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 april 1991 met pensioen. De heer L.A.B. Reimerink (83) is 25 november 2003 overleden. Hij trad 29 juni 1970 in dienst bij Van Olffen in Hattem en ging 1 februari 1985 met pensioen. De heer J. Goverts (80) is 30 november overleden. Hij trad 6 juni 1942 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 juli 1988 met pensioen. Na een dienstverband van drie jaar of meer: Dhr. J. Olieroock (Reclame- en Promotieteam) Dhr. H.W. van Elteren (Opleidingen Supply) Dhr. B. van Gooswilligen (Debiteuren/Facturering) Dhr. K. van Hee (Rayon A ploeg B) Dhr. M.L.J. van Heek (Distributieteam C) Mw. D.W. Roeien (Verkoop binnendienst Food) Dhr. W. Treep (Kanaal Team Horeca) Mw. S.G.M. Mocking-Verkerk (Interne Dienst/Algemene Zaken) Kerstmannen aan de colonne in de Bossche Brouwerij. Vanaf 1 december is de verkoop van het nieuwe Heineken Tapvat begonnen in supermarkten en slijterijen. Het vaatje is bedoeld om tijdens kleine feestjes thuis moeiteloos bier te tappen. De heer Cl. Willemsens (61) is 9 november 2003 overleden. Hij trad 15 oktober 1963 in dienst bij Drankenhandel Wouw en ging 1 april 2002 met de Top/VUT-regeling. De heer P.D. van Hese (87) is 13 november 2003 overleden. Hij trad 12 december 1950 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 mei 1981 met pensioen. De heer A.M. van Mook (67) is 16 november 2003 overleden. Hij trad 20 juli 1970 in dienst bij de brouwerij in Den Bosch en ging 1 februari 2001 met pensioen. De heer A.J. Hendrikse (68) is 20 november 2003 overleden. Hij trad 15 september 1961 in dienst bij Bowling Nederland en ging 1 maart 2000 met pensioen. De kerstpuzzel is er weer. Er zijn dit jaar mooie prijzen te winnen. Onder de juiste inzendingen verloten wij een Beer tender. Het felbegeerde nieuwe tapsysteem. Bovendien mogen we tien DVD's van De vrienden van Amstel LIVE! verloten. Deze DVD blijkt al een groot succes als binnenkomer in de DVD chart op nummer 11. Net zo succesvol als het evenement zelf dat in Ahoy' de bezoekersaantallen van de Frans Bauer concerten met gemak evenaarde. Reden genoeg om u tussen de kerstkalkoen en de champagne te storten op de puzzel. Stuur uw oplossing per mail of post naar de redactie. Veel plezier ermee! Heineken Nederlands Beheer Redactie Vers van 't Vat Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude Kamer: 2.416 e-mail versvanhetvat@heineken.nl Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30