"i- Afscheid J.A.A. van Stek, receptie 29 januari Afscheid H. Pook, receptie 30 januari Afscheid J. van Vliet, receptie 5 februari 29 Na 42,5 dienstjaren maakt Tonnie van Stek van Heineken Brouwerijen Evenementen service per 1 februari 2004 gebruik van de VUT. Tonnie begon 18 september 1961 als chauffeur bij de Amstel Brouwerij. In 1975 werd hij medewerker evene mentenuitvoering bij de toen malige Reclame Service- dienst. Jumping Amsterdam, Nijmeegse Vierdaagse, popconcerten, Rugby Sevens, Champions League, alle festiviteiten van het Koninklijk Huis. Hij heeft overal gewerkt. Vooral de wielersport had zijn voorliefde. Zo reed hij jaren lang bezemwagen bij Olympia's Tour en 28 jaar bij de Amstel Gold Race. Tapte op beurzen in heel Europa en bij de ambassade in Londen op Koninginnedag. Na zijn afscheid wordt hij 'huisman'. Ton vindt het leuk u te mogen begroeten op zijn afscheids receptie op 29 januari om 16.30 uur in de Molenzolder van Heineken Ontvangsten centrum Amsterdam. Na ruim 25 jaar neemt Henk Pook afscheid van Heineken. Henk trad 1 augustus 1978 in dienst als wachtchef Alcoholfabriek en Energiedienst op de GWN- vestiging in Zoetermeer. Sinds 1 januari 1987 is Henk als Veiligheidsdeskundige in Den Bosch werkzaam. De afscheidsreceptie van Henk vindt dinsdag 30 januari vanaf 16.30 uur plaats in De Cambrinuskelder in Den Bosch. U bent allen van harte welkom om Henk de hand te schudden. Sjaak van Vliet is zijn loopbaan op 22 juli 1963 begonnen bij Coebergh in Schiedam. Daarna heeft hij vele logistieke functies vervuld binnen Heineken. Eerst bij GWN Zoetermeer, toen bij DLO Den Bosch. Vervolgens vertrok hij naar Twello in het oosten van het land. In Rijssen realiseerde hij nieuwbouw en via Eindhoven verhuisde Sjaak naar Breda. Ten slotte kwam de nieuwe vestiging in Etten- Leur. Een perfecte afsluiting van zijn carrière was de bege leiding van het project Dolfijn. Sjaak sluit zijn loopbaan bij Heineken af op 5 februari met een receptie in de Cour van de vestiging Heineken Brouwerijen Brabant West, Munnikenheiweg 54 in Etten-Leur. Iedereen is vanaf 16.30 uur van harte welkom. Vers van 't Vat, december 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 29