Recepties Afscheid A.B. Rutgers, receptie 13 januari Afscheid D. Groen, receptie 15 januari 25-jarig jubileum j. van Dijk, receptie 16 januari Afscheid C. Groote, receptie 27 januari GEEN FOTO BESCHIKBAAR Adriaan Rutgers kwam in juni 1970 bij Heineken werken als trainee production manager voor uitzending naar het buitenland. Tijdens zijn twee jaar durende opleiding bij Heineken in Nederland en Zwitserland deed hij de benodigde technische en technologische kennis op voor zijn eerste aanstelling in Singapore/Maleisië. Hierna volgden vele andere aanstel lingen als brew master en plant manager in Nigeria, de Dominicaanse Republiek en Curagao. In de functie van head of process and product development friste Adriaan zijn brouwtechnische kennis op door de begeleiding van nieuwe processen en product ontwikkelingen binnen HTS. Aan deze interessante tijd kwam een eind met zijn aanstelling tot technical director in Hongarije en de renovatie van de eerste door Heineken in 1991 overgeno men brouwerij in Midden- en Oost-Europa. De jaren na 1995 bracht Adriaan door bij de brouwerij en mouterij in Hurbanovo in Slowakije. Hij beëindigde zijn carrière in de functie van deputy general manager voor Barley and Malt bij de vermoutingsafdeling van Heineken Slovensko. Adriaans afscheidsreceptie vindt plaats op 13 januari 2004. U bent welkom vanaf 15.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Heineken Nederlands Beheer Dirk Groen is op 1 januari 1979 als vorkheftruckchauffeur in dienst gekomen bij het Magazijn Intern Transport van de Heineken Brouwerij in Zoeterwoude. Hij heeft hier de afgelopen 25 jaar gewerkt en is tevens groepsleider geweest en gedetacheerd in de functie van algemeen medewerker bij de afdeling Extern Transport. Ook is hij teamleider Reclamemagazijn geweest en medewerker van het Magazijn van Heineken Brouwerijen Hoofddorp. Nu is Dirk werkzaam als mede werker Magazijn binnen Heineken Brouwerijen Rijnland. Na 25 jaar trouwe dienst hopen we dat alle bekende collega's in de gelegenheid zijn samen met hem te proosten op de af gelopen jaren en op de toe komst. Dirks jubileumreceptie vindt op 15 januari plaats in het café van Heineken Brouwerijen Rijnland, 's-Gravendijckseweg 39 te Noordwijk. Iedereen is welkom vanaf 17.00 uur. Jan van Dijk is op donderdag 1 januari 2004 een kwart eeuw in dienst bij Heineken in Den Bosch. Hij begon zijn loopbaan op de afdeling Magazijn Intern Transport als heftruckchauffeur. Op 1 juni 1996 was het tijd voor een nieuwe stap. Jan werd toen medewerker van het taakteam Export bij Distribution Customer Services (DCS), voorheen het Magazijn Intern Transport. Sinds 1 januari 1999 is Jan werkzaam als medewerker van het Acculaadstation. Zijn 25-jarig jubileum wordt vrijdag 16 januari gevierd met een receptie in De Cambrinuskelder. Iedereen is van harte welkom vanaf 15.30 uur. Cor Groote neemt 27 januari na bijna 44 jaar afscheid van Heineken. Cor maakt dan gebruik van de 57,5-jarigen regeling. Hij trad 1 september 1960 als 14-jarig jochie bij Heineken in Rotterdam in dienst als 'jongste bediende'. Na een wat mindere periode wat gezondheid betreft, ging Cor de automatiseringskant op en werd hij medewerker Tech nische Documentatie. Na een reorganisatie bij het toen malige HAG, kwam Cor in de EFI-taskforce. Vanuit dit team deed hij verschillende werk zaamheden voor de Centrale Financiële Administratie. Hij werd in 1995 benoemd tot administratief medewerker binnen de afdeling Centraal Betalingsverkeer. Hier hield Cor zich bezig met Reisreke- ningen, de Benzinepomp en, last but not least, de Heineken Kas en het Postagentschap. In deze laatste functies is hij het meest bekend geworden bij de collega's in Zoeterwoude. Verder was Cor ook actief in diverse personeelsverenigin gen. Zoals de Heineken voet balclub, de niet-actievendagen, de Sinterklaasfeesten waaraan hij onherkenbaar voor de meeste kinderen ook zijn medewerking verleende. Op 27 januari neemt Cor afscheid en kunnen bekenden, onder het genot van een biertje, persoonlijk van hem afscheid nemen vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28