27 'SB; m s Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw H.J.A. Drenth uit Hengelo (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw L.H. Visser uit Heemstede (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw J.H. Pouli uit De Meern (50-jarig huwelijk) Leo en Cor Smits uit Goirle (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Mimpen uit Engelen (pensioen) Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Hendrik van Dieren, betuigen wij u onze hartelijke dank. H. van Dieren-van Dieren, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen hartelijk bedanken voor de felicitaties, bloemen, geschenken en e-mails die ik heb gekregen bij mijn 25-jarig jubileum. Mede dankzij de aanwezigheid van mijn collega's is het voor ons een onvergetelijke dag geworden. Jos en Corrie van Loo Hierbij wil ik directie en de hele Heineken-gemeenschap danken voor het bloemstuk, ontvangen bij het bereiken van mijn 65e verjaardag. Hiermee is ook mijn pensioen ingegaan. Ik hoop er nog lang van te kunnen genieten. Het gaat u, achterblijvers, bijzonder goed! Rob Hofenk Bedankt: Yolanda, Otis, Ger, Tonny, Hans, Beien, Iris, Knabbel, Babbel, Kees, Laurent, Joris, Yolanda, Ton, Rik, Martine, Linda, et cetera, et cetera. Helaas kan ik niet alle namen opnoemen van degenen die ik langs deze weg wil bedanken voor de steun in de vorm van telefoon, bloemen en/of een kaart, welke ik heb mogen ontvangen na een wat mindere dag op 1 november jl. Ik kan jullie melden dat het de goede kant op gaat. Ik wens jullie en jullie dierbaren een gelukkig kerstmis, een goed uiteinde en uiteraard een voorspoedig en gezond 2004. Nogmaals bedankt. Aad Kobessen en Carla Kobessen-Lemm Bij dezen willen wij een ieder danken die onze afscheids receptie bij Heineken op 14 oktober 2003 tot een geslaagde middag hebben gemaakt. Het was een warm afscheid waar wij nog lang met genoegen aan terug zullen denken. Ook een dank aan hen die niet aanwezig konden zijn, maar wel een afscheidsbericht hebben gestuurd. Het ga jullie allen goed. Irene en Frank Steenstra Toussaint Met een heel gezellige afscheidsreceptie op 19 november j.l. in Etten-Leur heb ik, in aanwezigheid van mijn vrouw en kinderen, na ruim 37 jaar afscheid genomen van Heineken. Langs deze weg wil ik collega's, oud-collega's en relaties bedanken voor hun komst, cadeaus en andere attenties. Mijn vrouw en ik kunnen met veel plezier terugkijken op deze bijzondere dag. Frans Borghmans Vers van 't Vat, december 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27