Recepties Persoonlijk 30 37,5-jarig jubileum M.J. Zwemer, receptie 12 december Afscheid W.F.M. van Kouwen, receptie 19 december Geboorten Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Indonesië In 1966 trad Rinus Zwemer in dienst bij Drankenhandel Verdonk als routeverkoper Coca-Cola. Na de fusie met drankenhandel De Vlieger heeft hij diverse functies gehad. Zo reed hij een jaar op de vrachtwagen, werkte acht jaar bij de Verkooptelefonie in Middelburg en was een jaar drankenhandelsvertegenwoor diger bij De Vlieger-Verdonk. De laatste 23 jaar was hij horecavertegenwoordiger in diverse rayons. Hoewel zijn eigen klanten met name op Walcheren, Noord-Beveland en Schouwen-Duiveland zijn gevestigd, was hij in heel Zeeland (behalve Zeeuwsch- Vlaanderen) een bekend gezicht. Regelmatig verving hij immers collega's in het hele gebied. De jubileum receptie van Rinus Zwemer vindt plaats op 12 december om 17.00 uur in 't Ofje bij de unit Heineken Brouwerijen Zeeland in Middelburg. Op 19 december zet Wim van Kouwen een punt achter zijn loopbaan bij Vrumona en gaat hij genieten van zijn welverdiende VUT. Het is eigenlijk een dubbele receptie, want Wim viert tegelijk het feit dat hij 25 oktober 37,5 jaar in dienst was. Wim is zijn gehele dienstverband werkzaam geweest in de Garage. Aanvankelijk verzorgde hij als automonteur met veel plezier het onderhoud van het hele vertegenwoordigers-wagen park. Na de overname door Heineken werden deze werkzaamheden uitbesteed en verrichtte hij met zijn collega's het onderhoud aan alle vorkheftrucks van Vrumona. De receptie voor Wim van Kouwen vindt plaats op 19 december in de ontvangstruimte van Vrumona. Iedereen is daar om 15.00 uur van harte welkom om Wim de hand te schudden. Erik Jesse, zoon van dhr. R.J.A.R Thewessen (Purchasing Sourcing Management) Lisa, dochter van dhr. J.F.C. Nuijten (E I /PB) Tym Senna, zoon van dhr. S. van Kuijk (Verpakken) Thijme, zoon van dhr. R. Jansen (Verpakken) Bobbi Pip, dochter van dhr. R. Dreef (Verpakken) Shirley Fabienne, dochter van dhr. E.C. Tertoole (WTB(B/E)) Zoë, dochter van dhr. IA van der Sluis (Verpakken) Esra, dochter van dhr. A. Ozdemir (Verpakken) Twan, zoon van mw. J.D. de Bruin-de Ridder (Operations Algemeen Export) Ralf Christiaan, dochter van mw. A.O. Tromp (R&D, HTS) Amsterdam Annique Jenneke, dochter van mw. I.M. Amiabel-Adama (Corporate Communication) Jasmijn Marilisa, dochter van dhr. E.L. Galle (Personal Draft System) Inez Sanna, dochter van mw. P.F. Willemsen-van den Heuvel (Corporate Human Resources Org. Dev.) Nathalie Kay, dochter van mw. A.V. Younghusband (Group Sponsorship) Jess, dochter van dhr. L.P.M. van Schie (Planning Control Corporate Office) Silvan, zoon van mw. E. Bogers Tania (P&O Corporate Office) Dylan Jamey, zoon van mw. I.T. da Costa (IT Services Support) Isa, dochter van mw. L. Kiebert Trapman (Distribution Development) Britt, dochter van dhr. F.P.M. Suijkerbuijk (HB Gelderland) Duuk, zoon van dhr. E. Beuman (Field Sales Management Randstad) Jort, zoon van mw. C. Goossen-Hamelink (HB Zeeuwsch- Vlaanderen) Chavarra Na-Shanté Shardae, dochter van dhr. C.R. Hunsel (HB Amsterdam) Estée, dochter van dhr. H.M.A. Korsten (HB Haaglanden) Ole Kjetil, zoon van dhr. D.J. van Laar (HB Noord-Holland) Femke, dochter van dhr. J.P.A. Laene (HB Brabant-West) Scott Johannes Cornells, zoon van dhr. S.C. Masteling (HB Noord- Holland) Lotte, dochter van mw. D.M. Mente (HB Evenementen Service) Marie, dochter van mw. M.A.E. de Wild-Schimmelpenningh (Trade Instore Management) Mike, zoon van dhr. M.M. Sillevis (HB Amsterdam) Olivier Robert, zoon van mw. M. van der Struijf (Juridische Zaken) Amber Margaretha Louise, dochter van dhr. R.J. Thorborg (Slijtersorganisatie) Jadie Simone, dochter van dhr. A.J.R. Zee (HB Amsterdam) Rozemarijn Alianne, dochter van mw. M. van Beukelen (Gewest Noord-Nederland) Oscar Cornelius Bastiaan, zoon van dhr. L. Lockefeer (P.T. Multi Bintang Indonesia)

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30