Contract krijgt vleugels Operators krijgen hulp bij tillen Oorkon de Urtyp-oorkonde voor 'excellent gastheer' Kort nieuws Vrumona en Heineken hebben er een opvallende nieuwe klant bij. Het verkoop contract tussen de unit in Deventer en luchtvaartthemapark Aviodrome in Lelystad werd 9 oktober dan ook in stijl getekend. Niet in het zoveelste saaie kantoor, maar in een echte DC-2, beter bekend als de Uiver. En nog in de lucht ook, boven het terrein van Vrumona in Bunnik en de brouwerij in Zoeterwoude. Jurgen van der Willik, vertegenwoordiger van Vrumona en werkzaam voor het Heineken Brouwerijen team en Heineken-vertegenwoordiger Peter van Olst zijn blij met de nieuwe klant. "Voor de unit in Deventer betekent het dat we bier en fris gaan verkopen aan een in Europa uniek themapark", zegt Jurgen. "En een contract ondertekenen in zo'n ouwe kist, dat is helemaal top. Moet je je voorstellen: twee piloten in van die authentieke vliegeniersjacks, van wie er eentje met een landkaart op schoot zit om de weg te wijzen. Een geweldige ervaring." Je kunt altijd van elkaar leren, zeker bij een groot bedrijf als het onze. Dat bleek weer eens toen frisdrankdochter Vrumona nieuwe tilhulpen zocht voor hun vernieuwde Colonne 3. De nieuwe inpak- machines van deze Colonne gebruiken namelijk grotere en dus zwaardere folierollen. Voor de shrinkmachine (4- en 6-pack) zijn zelfs folierollen van meer dan negentig kilo nodig en die kunnen de operators uiteraard onmogelijk zelf tillen. Hulp was geboden. Omdat de Heineken Brouwerij in Den Bosch al tilmachines in gebruik heeft, reisde een afvaardiging van Vrumona naar Brabant om de verschillende tilmachines te bekijken en met hun collega's ervaringen uit te wisselen. Daarna hebben de Vrumona-medewerkers verschillende leveranciers bezocht om hun uiteindelijke keuze te maken: de tilhulp van Dalmec. De uiteindelijke plaatsing vond in de eerste week van oktober plaats. De tilhulpen zijn geplaatst bij de trayloader en de multipacker en nemen de operators daarmee het zware werk uit handen. Café In den Ouden Vogelstruys (gl URTYP Een groot aantal horecaondernemers in Limburg is door Brand Bierbrouwerij uitgeroepen tot 'excellent gastheer' van het Brand Urtyp Pilsener. Een delegatie van Brand, onder wie commercieel directeur Limburg Jan Peters, reikte op 16 oktober persoonlijk een oorkonde uit aan de horecaondernemers. De nieuwe uitmonstering van het Urtyp Pilsener was tevens de aanleiding om deze bijzondere ondernemers namens Brand Bierbrouwerij te bedanken voor hun inzet en gastvrijheid. "Urtyp is een nieuw pilsener van Brand, gebrouwen volgens oorspronkelijk recept, dat staat voor fris, krachtig en pure kwaliteit." De reacties op het Urtyp Pilsener zijn bijzonder positief. Peters en zijn delegatie maakten een indrukwekkende 'Urtyp Ronde' langs zaken in Maastricht, Valkenburg, Berg en Terblijt, Slenaken, Heerlen, Kerkrade, Geleen, Venlo, Venray en St Joost. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 8