Recepties Persoonlijk Afscheid R.L.F. Beltjens, receptie 27 november 37,5-jarig jubileum en afscheid W.H.M. Hommes, receptie 1 december Geboorten Den Bosch Bunnik Democratische Republiek Congo Huwelijken Zoeterwoude Bunnik Buitenland Buitenlandse benoemingen België Frankrijk Chili Terugkeer vanuit het buitenland Congo Afgelopen september was René Beltjens 37,5 jaar in dienst van Heineken. Hij begon zijn carrière op 1 maart 1966 in Den Bosch met een functie bij de Commerciële Dienst Nederland. Na bijna dertig jaar als vertegenwoordiger werkzaam te zijn geweest, verruilde hij in 1994 zijn functie voor die van mede werker Speciale Opdrachten. Vanaf 1997 vervult hij de functie van commercieel assistent met veel plezier. Nu gaat René genieten van zijn Top-/VUT en daarom wordt er op donderdag 27 november voor René een afscheidsreceptie gehouden vanaf 16.30 uur in de ontvangst ruimte van HB Helmond. U bent allen van harte welkom om deze mijlpaal met René te komen vieren. Wil Hommes kwam in 1966 in dienst bij Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Hij werd aangesteld als rayonbouwkundige bij het Bouwbureau Horeca in Rotterdam. Vanaf 1966 tot 1970 was hij werkzaam in het rayon Limburg-Oost-Brabant. Vanaf 1970 tot 1980 was Wil bouwkundige in het gebied West-Brabant-Zeeland en België. Wil is tot op heden als intern architect van unit Den Bosch werkzaam voor het gewest Zuid-Nederland. Hij viert 1 december zijn 37,5-jarig dienstjubileum en zijn afscheid. De receptie zal vanaf 16.30 uur worden gehouden in De Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Iedereen is van harte welkom. Daniela, Juan Camilo en Juan Sebastian, dochter en zonen van dhr. C.W.H.A. Pennings (Verpakken, QAT) Tijmen, zoon van dhr. J. Roskam (Distributieteam C) Ellen, dochter van dhr. H.F.M. Neven (Bralima S.A.R.L., Kinshasa) Dhr. A. Abdullakhan (Facility Services) met mw. K. Errachid Dhr. P.P. Wennekes (Resource Planning) met mw. S.J.G. van der Ven (AS&F) Dhr. J. van Welsenes (Verkoopteam Overige Markten) met mw. S.C. Lange De heer H.X.M. Maas, voorheen werkzaam als manager Draught Beer Competence Centre in Zoeterwoude, is met ingang van 1 september 2003 benoemd tot projectmanager België in Antwerpen. De heer T.F. van Lambaart, voorheen commercial manager Brasseries de Bourbon S.A. in St. Denis op La Réunion, is met ingang van 1 september 2003 benoemd tot brand portfolio marketing manager bij Heineken Enterprise S.A. in Rueil- Maimaison. De heerJ.A. Doyer, voorheen general manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa in de Democratische Republiek Congo, is per 1 september 2003 benoemd in de functie van general manager Cerveceria CCU Chile LTDA in Santiago. De heer J.O. Dik is teruggekeerd vanuit Congo waar hij werkzaam is geweest als installation manager bij Brasseries de Congo, in Pointe Noire. Heineken VK.Nededa.Dds. Bet» éér

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30