Recepties Afscheid W.L. Schoep, receptie 14 november Afscheid F. Borghmans, receptie 19 november Afscheid B.J.M. Broeken, receptie 21 november Afscheid M.W. Kremers, receptie 21 november Wim Schoep beëindigt 1 november, na een Heineken- loopbaan van ruim 26 jaar, zijn werkzaamheden op de Brouwerij in Den Bosch. Na een technische opleiding bij het revisiebedrijf van de spoorwegen in Tilburg koos Wim voor het machinisten vak. Hij vervolgde zijn loop baan voor een periode van drie jaar op de grote vaart en verankerde zich vervolgens als landmachinist. Eerst bij de geurstoffen fabriek van IFF in Tilburg om vervolgens in 1977 bij de Energiedienst van de Brouwerij in 's-Hertogen- bosch als machinist in dienst te treden. In deze periode ontwikkelde de functie van machinist zich tot bedrijfs- werktuigkundige. In het laatste jaar van zijn loopbaan werkte Wim, ter technische ondersteuning, op de verpakkingsafdeling. U bent allen welkom op 14 november vanaf 15.30 uur tijdens de receptie in De Cambrinuskelder in Den Bosch. Na ruim 37 jaar neemt Frans Borghmans afscheid van Heineken. Frans is op 16 augustus 1966 in dienst getreden bij Drankenhandel Priem in Breda als Amstel agent. Hij is als chauffeur gedurende 35 jaar hét gezicht van de Brouwerij geweest in Breda. Frans wordt nog steeds door de kasteleins geroemd en deze zullen ook ongetwijfeld ruimschoots aanwezig zijn op zijn afscheids receptie. Op woensdag 19 november vindt deze receptie plaats op de vestiging van Heineken Brouwerijen Brabant West, Munnikenheiweg 54 in Etten-Leur. U bent vanaf 16.30 uur van harte welkom. Tiny Broeken is 1 november 1977 in dienst getreden als monteur binnen de Mecha nische Werkplaats. Na onge veer vijfjaar werd hij in juni 1982 overgeplaatst naar de Mechanische Onderhouds- groep van de afdeling Verpakken. In het kader van de organisatieverandering Mensen Maken Heineken is Tiny per september 1999 overgestapt naar het Centraal Magazijn. Op dit moment is Tiny werkzaam als mede werker Centraal Magazijn binnen de Technische Dienst. Toen Tiny 1 november 2002 25 jaar in dienst was, heeft hij dit niet gevierd. Reden temeer hem nu een passend afscheid te bieden. Tiny houdt zijn afscheidsreceptie samen met Rien Kremens. U bent allen van harte welkom op 21 november om 15.30 uur in De Cambrinuskelder in Den Bosch. Rien Kremers is op 27 november 1967 in dienst gekomen in de bottelarij. Na enkele maanden is hij smeerder geworden binnen de Smeertechnische Dienst. De naam van de functie smeerder veranderde later in smeertechnicus. In 1980 ging de Smeerdienst over naar de Storingsdienst. In 1984 werd de Storings dienst opgenomen in de Onderhoudsgroep Mechanisch Verpakken. In mei 2001 werd Rien Onderhoudsmedewerker Smeren binnen het taakteam TSV Nat van de afdeling Verpakken. Rien is tevens een gewaardeerde kracht binnen de Heineken Brandweer (Brandwacht eerste klasse). Op vrijdag 21 november viert Rien zijn afscheid tijdens een receptie in De Cambrinus kelder in 's-Hertogenbosch. U bent hier allen vanaf 15.30 uur van harte welkom om met Rien het glas te heffen.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 29