Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Jur en Edith ten Brink uit Amsterdam (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw F.E. Makker uit Amsterdam (40-jarig huwelijk) Henny en Hans Woudt uit Hattem (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw A. Valkenburg uit Hoorn (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw C.T. Jerzewski uit Utrecht (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw W.M. Sprengers uit Amsterdam (50-jarig huwelijk) Dick en leni Handbeuckers uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) Gonnie en Ton Mulder uit Castricum (50-jarig huwelijk) Nel en Cor Kortekaas uit Alphen aan den Rijn (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw G.B. Halenbeek uit Purmerend (55-jarig huwelijk) Suzanne en Pieter Weststrate uit Middelburg (55-jarig huwelijk) Niet alleen de aanwezigheid van zoveel collega's en vrienden bij mijn jubileum en afscheidsreceptie in Zoeterwoude en het borreluurtje in Maastricht hebben mij bijzonder genoegen verschaft, maar zeker ook de vele post en e-mails met nagenoeg allemaal persoonlijke woorden. Dat alles maakt mijn afscheid van Heineken tot een onvergetelijk moment. Wellicht mede door mijn 'filosofisch' verhaal was er bij dat afscheid ook een belangrijke plek voor de humor die ik al die jaren bij Heineken heb mogen beleven. Ik heb een mooie tijd gehad en dank daarvoor iedereen die daaraan heeft meegewerkt. Ik ga nu samen met José proberen Heineken 'los te laten'. Plannen hebben we zat, gezond blijven is nu de hoofdzaak. Maar dat wensen wij jullie ook allemaal toe: gezondheid! Het ga jullie allen goed! José en Emile Baade Omgeven door alle mensen die ons lief zijn, hebben wij afscheid mogen nemen van het bedrijf Heineken, dat jarenlang mijn en dijn bepaald heeft van ons leven. In een geweldige ambiance heeft eenieder er toe bijgedragen dat dit afscheid voor ons onvergetelijk is geworden. Speciale dank ook voor de manier van ontvangst en de verzorging van het totaal. Wij hopen dat iedereen die een nieuwe plek in de nieuwe organisatie heeft moeten innemen, zijn rust daarin kan vinden en dat men weer onder volle stoom verder kan. Rest ons nog om iedereen te bedanken die in het gareel heeft gelopen om deze dag voor ons een onvergetelijke dag te doen zijn. Bedankt. Martin en Betsie Venrooij Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en deel neming te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Marrigje Muller-Buter. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen hiermee onze oprechte dank. G. Muller, kinderen en kleinkinderen Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28