Persoonlijk Geboorten Zoeterwoude Schiphol Heineken Brouwerijen Wijlre Argentinië Curasao Indonesië Huwelijk Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Buitenland Buitenlandse benoemingen Egypte Namibië Frankrijk Rosa, dochter van dhr. J.J. Freke (Brouwen) Daisy, dochter van dhr. J.N. Dorreman (Verpakken) Noah, zoon van dhr. I.A.N. Zimmerman (Verpakken) Melissa Amber Sofie, dochter van dhr. J. Vermeulen (Verpakken) Fenne, dochter van mw. M. Geertman-den Breejen (PS, HTS) Jeroen Dirk Bastiaan, zoon van dhr. J.D.F. Brinkerhof (SCS, HTS) Nikki, dochter van dhr. E. Innemee (R&D, HTS) Aarnoud, zoon van dhr. M.J.E. Lindeman (CP, HTS) Noëmi, dochter van mw. M.S. Koenders (Communicatie) Kayleigh, dochter van dhr. M. Muyen (Operation Scheduling) David, zoon van mw. E. Prins (Recruitment) Brent, zoon van dhr. D.G. Minkema (General Expenses) Joppe, zoon van dhr. P. Visser (Export Informatisering) Hilde Marianne, dochter van dhr. J.H. Abendanon 30 (HB Brabant-West) Fenna, dochter van mw. L.M.J. van Druenen (Planning Control) Marei, dochter van dhr. W.W. Slabber (HB Gelderland) Lynn Cornelia Maria en Tessa Wolda Maria, dochters van dhr. F. Buitendam (HB Noord-Holland) Kevin Gerardus Nicolaas, zoon van dhr. N.J.M. van der Eist (HB Haaglanden) Gijs, zoon van dhr. H.P.R. Fennema (HB Taptechniek Noord-West) Isa, dochter van mw. A. Wijdenes-Foeken (HB Deventer) Seel Hiltje Antje, dochter van mw. E.H. de Graaf (HB Friesland) Chenoa Maria Louise, dochter van dhr. H.A.J. Kras (HB Utrecht) Roy, zoon van mw. A. Kroezen (HB Drenthe) Romy, dochter van dhr. A.W. Markus (HB Deventer) Tijn Willem, zoon van mw. C. Nugteren (Juridische Zaken) Niek Anton, zoon van dhr. K.N. Rietveld (Convenience Management) Lisa Maria, dochter van dhr. R.A. Weber (Horeca Cluster Management) en mw. C.H. Weber-Kneyber (Receptie Den Bosch) Peter, zoon van dhr. F.A.M. van Hoof (Beheer Managementsystemen) Luca, zoon van dhr. E.C.P. Strijp (Cia Cervecerias Unidas S.A.) Bo Elsemiek, dochter van dhr P.R. Huizing (Heineken Trading Curasao N.V.) Bastiaan Koen, zoon van dhr. G.P. Vogtlander (P.T. Multi Bintang Indonesia) Dhr. R.F. Main (Verpakken) met mw. H.C. Waldijk Dhr. M. Gijsman (Export) met mw. A. van der Zwaan Mw. K.G.A. Maagdelijn (DCS Export) met dhr. B. Knetsch Mw. K.C.M. Heinz (Programma Bureau) met dhr. J. Bosma Dhr. P.M.G. Timmermans (BSS) met mw. A. van der Lecq Mw. I. Ardonne (PMS, HTS) met mw. C.D. van der Meer Dhr. C.G.M. van der Wielen (Planning Werkvoorbereiding) met mw. P. Oorschot Dhr. P. Tuinhof (HB Friesland) met mw. L. Banga Dhr. R.W. Kwint (HB Utrecht) met mw. G. Jansen De heer P.F.W. Smith, voorheen werkzaam als technogical controller bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Tangerang, Indonesië, is per 15 augustus benoemd tot production manager bij AI Ahram Beverages Company in Badr. De heer M. Bloch von Blottnitz, voorheen country manager Heineken S.A. Pic. in Johannesburg, Zuid Afrika, is met ingang van 1 september benoemd tot managing director Namibian Breweries Ltd. in Windhoek. De heer T.F. van Lambaart, voorheen commercial manager Brasseries de Bourbon S.A. in St. Denis op La Reunion, is met ingang van 1 september benoemd tot brand portfolio marketing manager bij Heineken Enterprise S.A. in Rueil- Malmaison. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30