25-jarig jubileum A.H.J.W. van de Ven, receptie 23 oktober Afscheid A.F. van der Sluijs, receptie 6 november 25-jarig jubileum G.J.J. Kappen, receptie 7 november 29 tl Ad van de Ven begon 25 jaar geleden zijn loopbaan als storingsmonteur bij Brouwerij Den Bosch en heeft dat vak eigenlijk nooit meer verlaten. In de eerste jaren werkte hij als storingsmonteur voor de hele brouwerij, maar na een aantal jaar werden die werkzaamheden gesplitst tussen Verpakken en Brouwen. Ad is toen naar Verpakken gegaan. Ondanks alle veranderingen bleef Ad zich ook bij Verpakken richten op techniek. De laatste jaren heeft hij een deel regeltaken op zich genomen nu hij als C-functionaris aan de lijn loopt. Maar uit alles blijkt dat het hart van Ad harder gaat kloppen als er moet worden gesleuteld. Helaas voor hem neemt het aantal storingen steeds verder af. Om Ad met zijn jubileum te feliciteren, bent u welkom op zijn receptie op 23 oktober vanaf 15.30 uur in De Cambrinus- kelder. Tonny van der Sluijs neemt na dertig dienstjaren afscheid van Heineken Den Bosch. Tonny bekleedde van 1973 tot en met 1980 diverse functies, zoals kuipwasser Gistkelder Brouwen, wortontvanger en slanger Brouwen. In 1980 werd hij tijdelijk als jongbierverdeler- reserve zieder binnen Brouwen aangesteld. Daarna werkte hij nog bij Algemeen Reserve Brouwen, als veld werker Kelders Brouwen, als gistkeldermedewerker Brouwen en als taakteam- medewerker A Brouwen. Zijn laatste functie, die hij vanaf 1997 vervulde, was hygiënist OTBK Brouwen. Zijn afscheidsreceptie wordt gehouden in De Cambrinus- kelder in Den Bosch en start om 15.30 uur. Gerry Kappen begon 23 oktober 1978 zijn werkzaamheden bij Heineken Den Bosch binnen de toen malige Interne Dienst als corveeër/veegwag en- machinist in 2-ploegendienst. In 1982 werd hij na een sollicitatie als beheerder/ corveeër in de was- en kleedlokalen geplaatst in 3-ploegendienst, om kort daarna als kantinemede werker aan de slag te gaan in het inmiddels vernieuwde Bedrijfsrestaurant. Gerry heeft nooit spijt gehad van deze overstap. Van een enigszins solitaire baan naar een meer service en klant gerichte functie betekende voor Gerry natuurlijk de nodige bijscholing en opleiding. Ook de werkzaam heden die hij met regelmaat uitvoert als beheerder van het Heineken Ontspanning Centrum, zijn hem op het lijf geschreven. Gerry is een echte catering-/horecaman geworden en doet deze werkzaamheden met veel inzet en plezier. Gerry viert 7 november zijn 25-jarig jubileum met een receptie in De Cambrinuskelder. U bent daar van harte welkom vanaf 15.30 uur. Vers van 't Vat, september 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 29