Recepties 25-jarig jubileum J. Dubbeld, receptie 10 oktober Afscheid F.W.R. Steenstra Toussaint, receptie 14 oktober 37,5-jarig jubileum J.B. Sloos, receptie 17 oktober Afscheid E. Woertman, receptie 15 oktober Sjef Dubbeld begon 1 juni 1978 bij Heineken Den Bosch als productiemedewerker Bottelarij Verpakken. In november 1979 werd hij bedieningsman Bottelarij Verpakken en in maart 1993 veranderde zijn functie in bierstorter/kisten-, glas- en vuilafvoerder Verpakken. In september 1996 werd Sjef bierstorter M bij team Milieu en Algemene Dienst Verpakken (MADV). Vanaf 1999 tot heden is Sjef taakteammedewerker Milieu Recycling Facilitaire Dienst. Ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum op 1 juni bent u allen van harte welkom in De Cambrinuskelder in Den Bosch op 10 oktober vanaf 15.30 uur. Frank Steenstra Toussaint trad 1 juli 1966 in dienst bij Heineken als constructeur op de tekenkamer in Rotterdam. Na twee jaar in Rotterdam werkzaam te zijn geweest, werd Frank voor een project naar Spanje uitgezonden als assistent Plant Maintenance; de start van een internationale carrière. Frank en zijn vrouw verlieten Nederland voor elf jaar en Frank werkte vervolgens in Ghana en Indonesië als chief engineer. Vanaf 1980 werd Nederland voor een langere periode weer de thuisbasis en werkte Frank in Zoeterwoude als regionaal engineering bij Heineken Technisch Beheer. Vanaf januari 1992 volgden uitzendingen naar Griekenland en Italië als chief engineer en naar Indonesië als HTS installation manager. Ten slotte werd Frank in november 1997 uitgezonden naar de Surinaamse Brouwerij N.V. als technical manager. Frank sluit zijn grotendeels internationale carrière bij Heineken af en gaat per 1 oktober met pensioen. U bent 14 oktober vanaf 16.30 uur van harte welkom op zijn afscheids receptie in De Hooiberg in Zoeterwoude. Jan Sloos trad op 12 april 1966 in dienst van de B.V. Dranken handel v/h Gebr. Lafeber in Leiderdorp als bijrijder. Per januari 1979 ging zijn dienstverband over in een Heineken-dienstverband. Na 18 jaar buitendienst is Jan in mei 1984 bij de Centrale Reprografie in Zoeterwoude begonnen aan een kantoor functie. Binnen deze afdeling heeft hij diverse functies bekleed tot oktober 1999. De afdeling Reprografie werd toen onderdeel van Office Management en Jan werd benoemd in zijn huidige functie junior medewerker Document Handling Supplies/Copy Center. U bent 17 oktober van harte welkom vanaf 16.30 uur in de Van Swietenzaal in De Hooiberg in Zoeterwoude voor zijn jubileumreceptie. Ed Woertman begon 1 oktober 1973 zijn loopbaan bij Heineken als kantooremployé op de afdeling Technische Inkoop bij de Heineken Brouwerijen in Rotterdam. Daarna rolde hij als assistent inkoper het inkoopvak in en sindsdien is hij de inkoop discipline altijd trouw gebleven. De laatste jaren was Ed werkzaam als buyer investments binnen de afdeling Corporate Purchasing HTS. Ed neemt 15 oktober na een dienstverband van 30 jaar afscheid van Heineken met een receptie in De Hooiberg in Zoeterwoude vanaf 16.30 uur. U bent allen van harte uit genodigd om samen met Ed onder het genot van een biertje mooie herinneringen op te halen aan zijn tijd bij Heineken! Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28