Recepties 25-jarig jubileum M.M.C. Diels, receptie 7 oktober Afscheid C. van der Schoor, receptie 8 oktober 25-jarig jubileum J.A.M. de jong, receptie 10 oktober Afscheid W. Gossens, receptie 10 oktober 27 Mare Diels begon zijn carrière bij Heineken als wachtchef bij de afdeling Bottelarij in Bunnik op 4 september 1978. 1 januari 1980 werd hij procestechnoloog op de afdeling Technologische Dienst en in 1983 werd hij procestechnoloog Intern van de afdeling Wachtkamer Internationaal, en ging in opleiding voor uitzending naar Zaïre. Drie maanden later vertrok Mare naar Zaïre om daar als chef Service Controle Techologique bij Bralima S.A.R.L. Agence de Mbandaka aan de slag te gaan. Per 1 april 1985 voerde hij dezelfde functie voor drie jaar in Siege de Kisangani, ook in Zaïre, uit en kwam daarna terug naar Nederland om in Zoeterwoude als procestechnoloog bij de afdeling Bedrijfstechno- logische Dienst te werken. Sinds 1995 is Mare proces technoloog Brouwen/Filtratie en inmiddels 25 jaar in dienst bij Heineken. Om dit te vieren, wordt dinsdag 7 oktober in het ontvangstgebouw De Hooiberg een receptie georganiseerd, waar u vanaf 15.30 uur van harte welkom bent. Cor van der Schoor is 1 mei 1980 in dienst getreden als groepsleider Verpakken bij de brouwerij in Zoeterwoude. Na bijna negen jaar Verpakken is Cor op 1 januari 1989 bij de afdeling Opleidingen Verpakken begonnen. Daar heeft hij onder diverse functiebenamingen bijdragen geleverd aan deze afdeling. Op 1 juli 1999 liet Cor Verpakken achter zich en werd benoemd tot mede werkers Support Beheer bij de afdeling DIM in Zoeterwoude. Cors huidige functie is PC support agent BSS. Op 1 oktober gaat Cor gebruikmaken van de 57,5- jarigen regeling. Tijdens een informele bijeenkomst op 8 oktober in De Hooiberg neemt Cor afscheid. U bent allen van harte welkom vanaf 16.30 uur in de Van Swietenzaal in Zoeterwoude. Jozef de Jong is in de zestiger jaren begonnen bij Drankenhandel Vianen in Nieuwkoop. Daarna verhuisde hij naar het biermerk SKOL, waar hij enige jaren heeft gewerkt. Hij is in 1978 officieel begonnen als magazijn medewerker bij het distributiecentrum van Brand in Woerden die hoofd zakelijk in de Randstad leverde. Na ongeveer twee jaar ging Jozef als chauffeur de weg op. In 1984 verhuisde Brand naar Vianen. Jozefs grootste beleveringsgebied werd het centrum van Amsterdam. Op den duur kon hij de A2 wel dromen! Na samenvoeging met Heineken in 1999 is hij in Hoofddorp begonnen. Eerst als chauffeur, om de nieuwe chauffeur in te werken in Brand-gebied, daarna als medewerker in het gedistilleerd/wijnmagazijn. Tegenwoordig werkt Jozef bij HB Amsterdam als magazijn medewerker. Op 2 oktober is hij 25 jaar in dienst en viert dit 10 oktober vanaf 16.30 uur bij HB Amsterdam. Wiel Gossens zette 5 augustus 1957 als 14-jarige zijn eerste stap op het terrein van de Brand Bierbrouwerij in Wijlre. Op de brouwerij, die toen nog onder leiding stond van Guus Brand, begon Wiel z'n carrière als inpakker op de bottelarij. Na drie jaar militaire dienst kwam hij van 1962 tot 1966 terecht in de gistkelders. Nadat Wiel van de jaren 1966 tot 1983 de nodige ervaring had opgedaan in de bottelarij en vatenhal, maakte hij in 1984 promotie tot voorman bottelarij. Uiteindelijk kwam Wiel in 1990 op medisch advies terecht bij Brand Evenementen Service (nu ESL-Heerlen). Hier is Wiel zijn laatste jaren een waardevolle werknemer en bovenal een goede en sympathieke collega geweest. Na 47 dienstjaren mag men oprecht zeggen dat er samen met Wiel een boegbeeld van Brand Bierbrouwerij voor Heineken verloren gaat. Iedereen is vrijdag 10 oktober vanaf 16.30 uur van harte welkom voor zijn afscheids receptie in 't Panhuys in Wijlre. Vers van 't Vat, september 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27