Geflitst Groene Heineken-neon langs Nil Plan eigen carrière met careercalendars Ontwikkeling begint bij jezelf... Kort nieuws Bij het zien van deze indrukwekkende piramides in de woestijn, waar het boven de 30 graden was, kreeg Eliie Langeveld van HTS zin in een Heineken biertje. Helaas, nauwelijks verkrijgbaar in Egypte. Wie over de Nil richting Zoeterwoude rijdt, kan niet meer om de Heineken brouwerij heen. De groene Heineken- neonverlichting straalt de automobilisten al van verre tegemoet. De tekst is maar liefst 3,5 meter hoog en is daarmee de eerste groene neon van dit formaat. Het project werd uitgevoerd in samenwerking met de afdeling MMU, Merchandise Materials Unit. De letters van de nieuwe blikvanger zijn gemonteerd op het nieuw gebouwde Tankblok 5. De aansluitwerkzaamheden hebben twee dagen in beslag genomen. De lichtreclame in Zoeterwoude is een 'grote broer' van een zelfde, kleinere versie, die enkele jaren geleden als proef werd gemaakt en nu de gevel van Heineken Brouwerijen Evenementen Service in Amsterdam siert. Het is de bedoeling dat op termijn ook het kantoorgebouw in Zoeterwoude een groene uitstraling krijgt. René van Zijl, mechanical installation engineer Heineken/Tiger Brouwerij in Hatay in Vietnam, maakte tijdens een vrije zondag een uitstapje naar het bergplaatsje Tam Dao, zo'n dertig kilometer ten noorden van Hanoi. Hoewel het een klein dorp is met ongeveer vierhonderd inwoners, is het merk Heineken er zeer goed bekend. En zoals op de foto is te zien, smaakt het bier er ook goed. Op zoek naar verandering of toe aan een nieuwe 'carrièremove'? Kijk dan op de careercalendars op het BrowseHuis. Hierop vind je de loopbaanmogelijkheden die er binnen Heineken Nederland zijn in de functiegroepen 16 tot en met 30. Zo kun je zelf je toekomst plannen. Met de careercalendars kun je jezelf de vraag stellen: 'Wat is het doel in mijn loopbaan?' en bijvoorbeeld kijken welke verbredende loopbaanstappen je daarvoor kunt maken. Ook kun je de careercalendar Vers van 't Vat, juli/augustus 2003 gebruiken als input voor je RGB- of loopbaangesprek. De overzichten zijn gemaakt door het management van de verschillende disciplines binnen Heineken Nederland. De careercalendars zijn dus door de eigen discipline voor de eigen discipline ontwikkeld. Meer weten? Kijk snel op BrowseHuis/Personeel en Organisatie/ Talentontwikkeling/Instrumenten.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 9