Persoonlijk Geboorten Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Nederlandse Antillen Huwelijk Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Den Bosch Schiphol Buitenland Buitenlandse benoemingen Zuid-Afrika Democratische Republiek Congo Panama Ghana Hong Kong Singapore Bram Casper, zoon van dhr. H.J. Scheffer (R&D, HTS) Amber, dochter van dhr. M.A. Dam (Brouwen) Lisa, dochter van dhr. R.H. van der Klis (Verpakken) Hotaka, zoon van dhr. M. Stikkelorum (Verpakken) Nona, dochter van dhr. J.L.M. Paardekooper (DCS) Kim, dochter van dhr. H. Janmaat (Facility) Meianie, dochter van dhr. S.J.M. Pieterse (Purchasing en Sourcing Management) Emi, dochter van dhr. R.J. Huizer (BSS) Bo, dochter van dhr. G.F. Pothuizen (Supply Development Support) Senna, dochter van dhr. J. Groenewegen (Verpakken) en mw. A. den Hollander (Verpakken) Luna Barbara Louisa, dochter van dhr. S.G.R. Brama (Distributie Binnenland) en mw. N.P.L. Vis (CS&C Orderverwerking) Thomas Cornells, zoon van dhr. C.M. van der Kruyk (DCS) Alissa Avalon, dochter van dhr. A. Weiss (EFI, HTS) Koen Robert Niels, zoon van mw. M.M.P. van Bezooijen (PMS, HTS) Daniël, zoon van dhr. J.J.P.M. Nijnatten (Heineken Fanfare) Ben, zoon van dhr. J.A.M. Faas (Verpakken) Pascal, zoon van dhr. L.N.M.J. Geene (Verpakken) 30 Mart, zoon van dhr. A.C. Korpel (Verpakken) Jimmy, zoon van dhr. P.L.A. Zaunbrecher (Verpakken) Giandro Raoël, zoon van dhr. S.R. Kapel (Magazijn HB Amsterdam) Anna Helene, dochter van mw. J.E.M. Veltmaat-Damhuis (Administratie HB Deventer) Lisa Marieke, dochter van dhr. G.M. Dijk (Verkoop HB Zeeuwsch Vlaanderen) Meianie Maartje Francisca, dochter van mw. M.C. Vianen (Algemeen HB Rijnland) en dhr. S.J.M. Pieterse (Raw Material HNS) Linden Liv, dochter van dhr. J. van 't Hoff (Heineken Trading N.V.) Papua Nieuw Guinea Else An, dochter van dhr. J.P. Boon (Group Technological Controller South Pacific Brewery Ltd.) Dhr. K. van der Brug (PS, HTS) met mw. D. Dias Correa Mw. J.J. Hoekstra (Facility Services) met dhr. J. Iperen Dhr. F.B. van der Ven (Bewaking/Beveiliging) met mw. H.J. Gunthermohr Dhr. M.A. Prins (Magazijn HB Holland-Zuid) met mw. J.M. van der Zijden (Administratie HB Holland-Zuid) Mw. G. Buurman (Verpakken, QAT) met dhr. H.J. Kusters (Verpakken, Colonne 2) Mw. T.M. Pereira (Hospitality) met dhr. R. Jiawan De heer M. Bioch von Blottnitz, voorheen commercial manager Heineken Switzerland, is met ingang van 1 juli 2003 benoemd tot country manager Heineken S.A. Pic. in Johannesburg. De heerJ.H. van Mameren, voormalig regional manager Cluster Africa Middle-East in Amsterdam, volgt met ingang van 1 juli 2003 de heer Doyer op in zijn functie van general manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer G.M.V. Leciercq, momenteel brewery manager Shanghai Asia Pacific Brewery Co Ltd. in Shanghai, China, is met ingang van 18 augustus 2003 benoemd in de functie van technical manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer H.F.M. Neven, voorheen planning control manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa, Democratische Republiek Congo, volgt met ingang van 1 juni 2003 de heer R. Grootenhuijs op in zijn functie van financial manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer M.H. Rouvroy, is met ingang van 15 juli 2003 benoemd in de functie van commercial manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer P.C. van der Aar, voorheen senior consultant Support bij Heineken Technical Services, Zoeterwoude, is met ingang van 1 juli 2003 benoemd tot technical development manager bij Cervecerias Baru-Panama S.A. in Panama City. De heer H. van Klompenburg, momenteel technical manager Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie, Noumea, Nieuw Caledonië, wordt met ingang van 4 augustus 2003 benoemd tot technical manager Ghana Breweries Ltd. in Accra. De heer W.A. Hekstra, momenteel werkzaam als area export manager Curagao bij Heineken Trading N.V. in Willemstad, Curagao, wordt per 1 augustus 2003 benoemd tot area export manager bij Heineken Hong Kong Ltd. in Hong Kong. De heer J.P. Boon, voorheen werkzaam als techncial training manager/group technological controller bij South Pacific Brewery Ltd. in Gordons, Papua Nieuw Guinea, is per Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30