37,5-jarig jubileum/afscheid E. Baade, receptie 4 september Afscheid J.P. van der Burgt, receptie 5 september 37,5-jarig jubileum/afscheid M. Venrooy, receptie 12 september 25-jarig jubileum J.J.G. Stundebeek, receptie 19 september 25-jarig jubileum G. Pijnenburg, receptie 19 september Emile Baade trad 1 maart 1966 in dienst bij Heineken als reserve vertegenwoordiger op de afdeling Thuisverbruik bij Horeca. Na het uitvoeren van verschillende functies gedurende een periode van achttien jaar verruilde hij Thuisverbruik voor een verdere carrière in de Horeca. Hier heeft hij diverse leidinggevende functies uitgeoefend, waarvan laatstelijk de functie van mentor Speciale Brigade. Tevens is hij gedurende een periode van negen jaar voorzitter van de Ondernemingsraad geweest. Graag wil 'Miel' met alle vrienden en (oud-)collega's een mooi biertje drinken ter gelegenheid van zijn 37,5-jarig jubileum en tevens afscheid. U bent 4 september van harte welkom op zijn receptie, vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Jan van der Burgt trad 15 februari 1971 in dienst bij Heineken Den Bosch. Met uitzondering van twee jaar Zoeterwoude (1977-1978) heeft hij daar zijn gehele loopbaan in diverse logistieke functies gewerkt. Eerst bij het Magazijn Intern Transport als groepsleider, later als wachtchef. Bij de omvorming van MIT tot DCS werd Jan teamleider. Hij sluit 5 september zijn Heineken- loopbaan af met een receptie in De Cambrinuskelder in Den Bosch. Vanaf 15.30 uur is iedereen van harte welkom. Iedereen kent Martin Venrooy als draaier, maar officieel is hij monteur Mechanisch B. Martin begon 7 maart 1966 als smeertechnicus bij de Technische Dienst van Heineken Den Bosch en heeft gedurende zijn hele loopbaan in technische functies gewerkt. Nu hij na 37,5 jaar afscheid neemt, kan hij nog meer tijd steken in de jeugd de fijne kneepjes van de watersport bijbrengen. Martins jubileum- en afscheidsreceptie wordt 12 september om 15.30 uur gehouden in De Cambrinus kelder in Den Bosch. Hans Stundebeek begon 17 juli 1978 zijn werkzaam heden binnen Heineken Den Bosch op Colonne 9. Dit was de oude blikkenlijn. Vervolgens is Hans in 1989 op de nieuwe blikkenlijn gaan werken (Colonne 11) en na de opstart van Colonne 17 (1997) heeft hij hier ook zijn sporen verdiend. Kortom, een man met een blik aan ervaring op de Heineken-blikkenlijnen. We schrijven 17 juli 2003 en we vieren het heuglijke feit dat Hans 25 jaar werkzaam is bij Heineken Den Bosch. Dit wordt gevierd tijdens een receptie in De Cambrinuskelder in Den Bosch op 19 september vanaf 15.30 uur. Gerard Pijnenburg trad in 1978 als bijrijder in dienst bij Drankenhandel Vullinghs- Janssen-Huyben in Horst. Na het behalen van zijn vrachtwagenrijbewijs in 1987 nam hij plaats op de chauffeursstoel. Met 'zijn' Hoppe-vrachtauto was hij jarenlang een bekende verschijning bij zijn klanten in Noord-Limburg. In 1997 verruilde hij die voor een heftruck in het magazijn van Drankenhandel De Keizers kroon in Nijmegen. Sinds twee jaar werkt hij bij Heineken Brouwerijen Helmond. De receptie voor zijn 25-jarig jubileum vindt 19 september om 19.30 uur plaats in Het Brouwhuis bij Heineken Brouwerijen Helmond. Vers vari 't Vat, juli/augustus 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 29