Persoonlijk 30 Geboorten Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Vrumona Huwelijken Zoeterwoude Den Bosch Heineken Brouwerijen Vrumona Buitenland Buitenlandse benoemingen Indonesië Democratische Republiek Congo Burundi Denemarken Nigeria Mila He Li, dochter van mw. M. Finger (DCS) De trotse ouders Mary en Jaap waren dolblij toen zij 14 november 2002 hun dochter Mila He Li konden ophalen in China. Mila He Li is geboren op 6 april 2000 in Nanchang, in de provincie Jiang Xi. Robin Sebastien, zoon van mw. J. Gersen-Marchand (Bedrijfsrestaurant) Shannon, dochter van dhr. A.W.F. Hoogstrate (Verpakken) Noa, dochter van dhr. M. Brinkman (Verpakken) Ouahiba, dochter van dhr. M. Ayachi (GIS) Jessy Lucas Isaac, zoon van dhr. J.V. da Silva (Verpakken) Melle, zoon van dhr. R.P. Schram (Ordermanagement, DCS Export) Tessa, dochter van dhr. M. Spies, (Distributie, DCS Binnenland) Emily Maria, dochter van dhr. J.C. van Dijk (FITS, CP) Raoul, zoon van dhr. F. Mallallah Ghayemi (Verpakken) Yenthe Cornelia Antonia, dochter van dhr. M.G.M. van Hulten (Verpakken) Juliette Sanne, dochter van dhr. C.W. Versteegh (Bedrijfstechnologische Dienst) Thomas, zoon van mw. K. Peek-van Velthoven (HB Gelderland) Noor Irene Josje, dochter van dhr. A.H. Scholten (HB Marketing) Meike Mare, dochter van mw. M.D. Vijfvinkel-Marree (HB Marketing) George Johannes, zoon van dhr. D.G.N. Hogenboom (HB Retail) Ties Hendricus Gerardus, zoon van dhr. R.J. van den Assem (HB Noord-Holland) Dominique Martina, dochter van dhr. S.E. van der Zwart (HB Retail) Victorine Emily, dochter van dhr. J.F.Th, van Welie (HB Marketing) Schiphol Marilie Marina Philippine, dochter van dhr. D.P.W. Kalff (Americas/Caribbean/Africa/Middle East) Eva, dochter van dhr. E. van Dijk (Verpakken) Pleun, zoon van dhr. H.G.J. van Lokven (Finance Control) Ilse, dochter van mw. J. Castel (Food) Stijn, zoon van dhr. H.P.K. Schipper (Supply Chain Planning) Wouter, zoon van mw. I.M. de Wit-Verhoeven (Horeca) Dhr. R.W. Memar (CP, HTS) met mw. E. Peek Dhr. M.H. van Bentum (Administrative Services Finance) met mw. A.E. van Niel Dhr. G.M.T. Koppers (Facilitaire Dienst) met mw. A.S.W. van Beuningen Dhr. H.L. Janssonius (HB Horeca Staff) met mw. J. Hakvoort Dhr. P.J.H. Roozeboom (HB Horeca Staff) met mw. M. Heyde Dhr. M.H.J. Wijnhoven (Horeca Brand) met mw. B.E.L. Seggewiss Mw. R. Visser-van Geest (HB Utrecht) met dhr. E.F. Visser Mw. LI. Soudijn (Finance Control) met dhr. C. Koppenhagen Dhr. R.P. Kanhai (Distributie) met mw. J. Dwarka De heer L.H.B. Lockefeer, voorheen werkzaam als controller bij Heineken Corporate Finance in Amsterdam, is per 1 juni 2003 benoemd tot financial manager bij P.T. Multi Bintang Indonesia in Tangerang. De heer F. Brun, voorheen technical controller Brasseries Heineken S.A., is per 1 juni 2003 de heer H.F.M. Neven opgevolgd in zijn functie van planning control manager Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer B.M. Eloy, voorheen senior production consultant in Zoeterwoude, is met ingang van 1 juni 2003 benoemd tot production manager Brarudi S.A. in Bujumbura. De heer D.K. Dabkowski, voorheen marketing manager bij Gabriel Bocti S.A.L. in Beirut, Libanon, is per 1 mei 2003 benoemd tot brand manager bij de Danish Brewery Group A/S in Faxe. De heer M.P. Bakker Schut, momenteel marketing manager Cluster Africa in Amsterdam, is met ingang van 1 juli 2003 benoemd tot commercial excellence manager bij Nigerian Breweries Pic. in Lagos. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30