Recepties M 25-jarig jubileum Jo Noteborn, receptie 4 juli 25-jarig jubileum Hub Kicken, receptie 4 juli 25-jarig jubileum Laurens Eggen, receptie 4 juli 25-jarig jubileum Sjef Pietersma, receptie 4 juli Jo Noteborn werd in Reymerstok geronseld door Martin Bormans en begon 1 augustus 1978 als chauffeur bij de toenmalige Drankencentrale Maastricht. Jarenlang was hij een vertrouwd gezicht voor de uitgebreide klantenkring in de stad. Medio tachtiger jaren werd Jo gevraagd voor de functie van directiechauffeur (met aanverwante werkzaam heden). Sinds eind jaren negentig werkt Jo bij de afdeling Beveiliging. Zijn receptie, samen met drie collega's, vindt plaats op 4 juli aanstaande vanaf 16.30 uur in 't Wielderhoes bij Brand in Wijlre. Als zoon van onze voormalige Expeditiechef Theo Kicken kon Hub Kicken niet om de Brand Bierbrouwerij heen. Hij begon 1 juli 1978. Als chauffeur reed Hub vele jaren met duizenden hectoliters door het Limburgse land. Sinds een aantal jaar bestiert hij mede het 'rekencentrum', oftewel doet kantoorwerk binnen de afdeling Intern Transport, 't Wielderhoes bij Brand in Wijlre is 4 juli vanaf 16.30 uur het toneel van zijn jubileumreceptie. Laurens Eggen startte 1 juli 1978 bij Brand en vervulde bij de afdeling Productie diverse functies. Na een hartinfarct eind 2001, dat een ommekeer in zijn leven betekende, is hij gelukkig al weer geruime tijd actief op de filterkamer. Als echte organisator zet hij zich in bij de personeelsvereniging op de brouwerij en daarbuiten ook voor de Wijlrese gemeenschap. Ook Laurens is een van de vier feestvarkens op 4 juli. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom in 't Wielderhoes bij Brand in Wijlre. Sjef Pietersma werkt sinds 1 september 1978 bij de afdeling Technische Dienst van Brand. Sjef, meer een man van water, koolzuur en stoom dan een man van stroom, specialiseerde zich steeds meer in de richting van wat heden ten dage Utilities heet en vormt thans een belangrijke schakel in het team BVL als brouwoperator techniek. Daarnaast is Sjef al jarenlang zeer actief binnen onze personeelsvereniging en mogen zijn zangkwaliteiten zeker niet onvermeld blijven. Wie weet demonstreert hij ze op zijn receptie, 4 juli om 16.30 uur in 't Wielderhoes bij Brand in Wijlre. Heiineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28