In memoriam 27 Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw S.C. Kramer uit Staphorst (25-jarig huwelijk) Atie en Jan Huitema uit Leiden (40-jarig huwelijk) Familie van 't Schip uit Maarssen (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw S. Rozendal uit Oudwoude (50-jarig huwelijk) Familie Th.]. Hovius uit Amsterdam (55-jarig huwelijk) De heer en mevrouw J. Hattu uit Krimpen aan den IJssel (60-jarig huwelijk) Wij willen de organisatie die ons op 1 mei met de receptie van ons 25-jarig jubileum een onvergetelijke dag heeft bezorgd, bedanken voor alles wat er is gedaan. De lunch op een hele mooie locatie, de bloemen, het vervoer met de oude brandweerauto naar de Brouwerij toe, de speciale ontvangst bij De Hooiberg, de sprekers, de mooie foto's en de live muziek. Wij willen ook al onze collega's bedanken die aanwezig waren tijdens de hele gezellige receptie en voor de cadeaus de we hebben ontvangen. Aad van der Meer, Ron Pannen, Herman Onderwater en Henk Kranenburg De door Heineken aangeboden afscheidsreceptie op 16 mei, waarvoor onze hartelijke dank, werd een gezellige ontmoeting van vele bekenden. Directie en (oud-)personeel van Heineken Brouwerijen Alkmaar, alsmede relaties, familie, bekenden en niet te vergeten de uit Japan overgevlogen geisha Yap Yum, nogmaals bedankt voor jullie komst en de vele attenties, in welke vorm dan ook. Het was geweldig. Wij zullen hier dan ook met een warm gevoel op terugzien. Wim en Anneke Heida Donderdag 22 mei was het dan zover; na een periode van bijna 34 jaar binnen Commercie en P&O heb ik officieel afscheid genomen van Heineken in Houten. Nogmaals dank aan de collega's in Houten voor hun gastvrijheid en de goede verzorging. Graag wil ik hierbij ook alle andere collega's en ex-collega's hartelijk danken voor hun aanwezigheid en hun gulle gaven. Anne en ik vonden het een fantastisch feest, dat volgens goed Brabants gebruik werd opgeluisterd door carnavalsorkest 'De Jeppers' uit Oeteldonk. Goe gedoan, mannen! Na een werkzaam leven van zo'n kleine 42 jaar ga ik nu genieten van zeilen, golf, klussen, leven, pottenbakken, enz. Ik zal een aantal collega's missen, maar zoals jullie zien, zal ik me niet vervelen! Iedereen bedankt voor de prettige samenwerking en ik wens jullie het allerbeste voor de toekomst, zowel zakelijk als privé. Chiel Veenendaal Mijn afscheid bij Heineken was letterlijk en figuurlijk een zonnige middag. Het was voor mij en de familie een middag om niet snel te vergeten. Na 33 jaar kwam een einde aan het reizen en werken in alle werelddelen. Terugkijkend op mijn loopbaan kan ik zeggen dat een van mijn jongensdromen volledig is uitgekomen: het werken in en met andere culturen. We willen graag allen die hebben bijgedragen om deze middag tot feestmiddag te laten worden, hartelijk bedanken. Jullie aanwezigheid, woorden, cadeaus, bloemen en felicitaties hebben wij zeer op prijs gesteld. Hartelijk dank aan PS, HTS voor de perfecte organisatie en aan Rolf Lans voor zijn spontane, treffende woorden. Een bijzonder woord van dank aan ceremoniemeester Boudewijn Koster voor zijn originele speech en de voortreffelijke leiding gedurende het feest. Allen nogmaals bedankt en tot ziens. Martien van Deursen Op 5 mei 2003 is Gerard (Gerrit) van Gelder op 53-jarige leeftijd overleden. Gerrit was ruim 32 jaar werkzaam binnen de afdeling Verpakken in Den Bosch. Hij was een mooi mens, een fijne collega die erg bij het team betrokken was. Hij kwam voor zijn mening uit, deze stak hij niet onder stoelen of banken. Dit maakte hem een eerlijk persoon. Binnen het team stond Gerrit bekend als een zeer bekwaam vakman die zijn kennis ook graag met anderen deelde. Ook buiten het werk was hij een gangmaker. Op uitzonderlijk moedige wijze heeft hij de strijd aangebonden met zijn ziekte. Ook toen bleek dat deze strijd niet te winnen was, bleef hij betrokken bij het wel en wee van zijn werk en zijn collega's. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Vers van 't Vat, juni 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27