Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Ton en Ria de Vrieze uit Den Bosch (40-jarig huwelijk) Math en Tiny Lacroix-Pisters uit Beek (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw F.H. van Straalen uit Oisterwijk (40-jarig huwelijk) Theo en Yvonne Maandag uit Drachten (50-jarig huwelijk) Familie A. Flaring o/g Brugger uit Hengelo (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Mes uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw C.P. van de Velde uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) Familie J.J. Rijnbeek uit Amsterdam (55-jarig huwelijk) Ik wil iedereen bedanken die van mijn 25-jarig jubileum een gezellig feest heeft gemaakt. Ik vond het erg leuk om al mijn (oud-)collega's bij elkaar te krijgen en weer eens te zien. Jammer dat dit soort feesten steeds minder worden. Ik heb ook een heleboel kaarten en mailtjes ontvangen en wil daarvoor iedereen bedanken. Van mijn cadeau heb ik een digitale camera aangeschaft. Hiervan zal ik heel veel plezier hebben. Bedankt. Karin Masmeijer Met een plezierige receptie heb ik samen met mijn gezin na 36 jaar afscheid kunnen nemen van mijn collega's en een actieve Heineken-periode. Ik wil bij deze een ieder bedanken die heeft bijgedragen deze dag feestelijk te maken door hun aanwezigheid, fijne reacties, cadeaus en niet te vergeten de gezongen profielschets. Tezamen met de foto's zal dit een mooie herinnering blijven aan een goede Heineken-tijd. Nogmaals bedankt. Jan van der Wel Bedankt voor de prachtige bloemen van de directie van 2 7 Heineken en de warme belangstelling die wij van veel (oud-)Heineken-medewerkers hebben ontvangen bij het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa: Tijn Michels. Tiny, Marieke, Manneke, Harry, Neeltje, Tijn, Tijs, Woud en Maartje Vers van 't Vat, mei 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27