Geachte Consumentenservice Adviesaanvraag Fijnstructuur ligt bij COR A Is gebruiker van Heineken bier doe ik u de suggestie een kratje voor twaalf flesjes te maken. 1%. Dat is handiger voor uitstapjes met caravan of tent. Je hoeft dan namelijk niet een groot krat mee te nemen. Aanvulling ter plaatse is altijd mogelijk. Het spijt ons bijzonder u te moeten meedelen dat wij voor ons standaard Heineken bier vooralsnog niet van plan zijn een kratje voor twaalf flesjes te maken. Wij hebben dit, speciaal voor Albert Heijn, wel gedaan voor ons Brand bier. Voor Heineken verkopen we naast onze gewone kratjes ook een 12-pack met groene, eenmalige flessen en vele varianten in het blikassortiment, zoals de blikkoffer. 23 In afwachting van jullie antwoord. Het veranderings- en reorganisatieprogramma 'Taking Heineken to the Next Level' gaat een belangrijke fase in. Op 13 mei jongstleden kreeg de Centrale Ondernemings raad de voorstellen voor de Fijnstructuur gepresenteerd. Welke precieze invulling de Corporate staven en nieuwe werkmaatschappijen aan de reorganisatie geven, was bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend, maar alle informatie over de v %y> Fijnstructuur staat inmiddels vermeld op de speciale intranet sites op Heiway en BrowseHuis. Met de bekendmaking van de voorstellen voor de Fijnstructuur is het veranderingsproces voor veel medewerkers binnen Corporate afdelingen en de Heineken Export Group veel dichterbij gekomen. Inmiddels is duidelijk dat een aantal functies zal veranderen of verdwijnen. Ook is het mogelijk dat taken naar een ander onderdeel van de organisatie worden overgeheveld. De komende maanden zal voor de betrokken medewerkers duidelijk worden wat de veranderingen voor hen persoonlijk betekenen. Maar eerst moet de COR zich over de Adviesaanvraag Fijnstructuur buigen. Zodra de COR het advies heeft uitgebracht, start de invulling van de functies. Verwacht wordt dat per 1 oktober de nieuwe organisatie aan de slag kan. Vers van 't Vat, mei 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 23