50% korting op zomerfilms Gratis twee ice-cubes Cooltas, koud biertje, coole sound Rivella. It's your nature Product, promotie pers Sisi is eind april een consumentenactie gestart met Summer Movie Points. Tot eind mei vinden consumenten bij aankoop van een 1,5-literfles van een van de vele smaken van Sisi, Pepsi of 7UP een Sisi Summer Movie Point op het etiket. Drie van deze spaarpunten zijn goed voor vijftig procent korting bij 50SS horting op Zomerfilms samm Free Record Shop op de aankoop van één dvd of video van tien verschillende zomerfilms. Dit zijn: Volle Maan, Costa, Costa TV-serie 1&2, The Beach, American Pie 1&2, The Sweetest Thing, Not another Teen movie, Sex and The City, What women want en Grease. De Sisi Summer Movie Points zijn geldig tot 1 juli 2003. De verrassende ijsklontjes in de vorm van een mannen- en vrouwenlichaam uit de Royal Club-commercial zijn er nu ook als ice-cubes. Deze ice-cubes zorgen voor dezelfde sensatie in je glas als in de commercial. Van 19 mei tot en met 12 juli 2003 kun je bij inlevering van twee actie-etiketten van Royal Club Bitter Lemon (regular light), Tonic (regular light), Cranberry en Grapefruit bij een van de grotere postkantoren bij jou in de buurt de ice-cubes ophalen. Maar: op is op! Deze zomer zitten, voor het derde opeenvolgende jaar, op alle Heineken- blikverpakkingen de Green Cards. Daarmee kun je sparen voor een bijzondere Cooltas met ingebouwde versterker en luidsprekers, die je bijvoorbeeld op je draagbare cd-speler kunt aansluiten. Met zes Green Cards en bijbetaling van 7,99 is de 'cool sound bag' af te halen bij Blokker. De Green Cards verschijnen van half mei tot begin juli; de tassen liggen klaar van half mei tot begin augustus. Eind mei begint een nieuwe media campagne voor Rivella. Doel is Rivella neer te zetten als de enige frisdrank met natuurlijke ingrediënten. Vandaar de naam van de campagne: 'Rivella. It's your nature'. Vanaf 16 juni volgt ook nog een Heineken Nederlands Beheer nationale promotie. De consument krijgt dan gratis een Rivella beachball-set. Eerst wel even twee actie-etiketten sparen en inleveren bij de grotere postkantoren in de buurt. De beachball- set is af te halen tot en met 26 juli 2003, zolang de voorraad strekt.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 16