Persoonlijk Geboorten Afscheid C.C.A. Bressers, receptie 6 juni Afscheid A.H. Salfischberger, receptie 6 juni 25-jarig jubileum M.J.W. van Valkenburg, receptie 12 juni Afscheid A.A.M. van Leijden, receptie 23 mei Foutje Mededeling Zoeterwoude Den Bosch Schiphol Vrumona Chris Bressers begon 16 mei 1977 als productie medewerker in de brouwerij in Den Bosch. Na diverse functies bij Verpakken werd hij 1 januari 2001 medewerker Wasserij binnen de Flexpool. Chris gaat uit dienst per 1 juli en neemt afscheid tijdens een receptie op 6 juni om 15.30 uur in De Cambrinuskelder in Den Bosch. Arbeider Bottelarij. Zo begon Albert Salfischberger 25 maart 1968 zijn loopbaan bij Heineken Den Bosch. Zijn carrière stond in het teken van Verpakken. Via diverse functies werd hij 1 september 1997 Taakteammedewerker B. Per 1 juni 2003 gaat hij van zijn vrije tijd genieten. Albert neemt 6 juni om 15.30 uur afscheid in De Cambrinus kelder in Den Bosch. Tijdens een receptie op 12 juni om 15.30 in De Cambrinuskelder in Den Bosch, viert Tiny van Valkenburg dat hij 25 jaar bij Heineken Den Bosch werkt. Sinds 1 juli 1998 is hij Taakteammedewerker A bij Verpakken en daarvóór bekleedde hij, sinds 12 juni 1978, op dezelfde afdeling diverse andere functies. André van Leijden begon 16 augustus 1971 bij Heineken 's Hertogenbosch als monteur bij de Technische Dienst. Na een aantal jaar werd hij Technisch specialist bij de Vuiler en dat is hij altijd gebleven. André neemt 23 mei om 15.30 uur afscheid in De Cambrinuskelder in Den Bosch. Bij het afscheid van Martin de Hoop in Vers van 't Vat 3 is een verkeerde foto geplaatst. Onze excuses hiervoor. Door omstandigheden gaat de receptie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Kick de Bruyn op 1 mei niet door. Reyer Johannes, zoon van dhr. H.M. Koudenburg (PS, HTS) Lisa Sophie, dochter van dhr. C. Kreyenberg (PS, HTS) Justus, zoon van mw. A.R.CJ. van der Linden (Technische zaken HNS) Jeroen en Lotte, zoon en dochter van dhr. R.A.W.E. van Esch (Recycling) Bas Berend, zoon van dhr. H.P.M. van de Ven (Export Mgt Europe/Duty Free) Ties Willem, zoon van mw. M.H. Susijn (Marketing Department) Heineken Brouwerijen Robine, dochter van dhr. H. Bolhuis (HB Noord-Holland) Matthew, zoon van mw. M. Reijenga-Beisenherz (HB Holland-Zuid) Teun Hendrik, zoon van dhr. E.J.F. van der Wal (HB Rijnland) Lotte Louise, dochter van mw. W.F. Schuit (HB Utrecht) Babbe Maartje Sofie, dochter van dhr. E.A. Schuckink Kool (HB Schielanden) Hiddo, zoon van dhr. A.A. Houwer (HB Groningen) Indy, dochter van dhr. T.G. Altena (Colonne 3 ploeg C) Edwin, zoon van dhr. R.L.A. Tahey (Klantenteam Food B) Justin, zoon van dhr. R. Bosch (Colonne 3 ploeg A) Lot, dochter van dhr. K. Morshuis (National Account Team) Sophie, dochter van mw. S.H.G. Pont-Hamers (National Account Team) Melissa, dochter van dhr. E.J.A.F. Sjollema (Colonne 3 ploeg C) Yara, dochter van dhr. R.A. Buurmans (Distributieteam B) Eva, dochter van dhr. E. van Dijk (Colonne 6 ploeg C) Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30