In memoriam 27 Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw C.P.A. van Rijn uit Zoetermeer (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw F. Dupuis uit Den Bosch (40-jarig huwelijk) Jannie en Tom van der Heijde uit Leusden (40-jarig huwelijk) De voorbereiding naar mijn afscheid heeft best wel wat tijd in beslag genomen. Ik heb er de tijd voor genomen en gekregen. Maar dat alles zo enorm zou uitpakken, had ik in mijn stoutste dromen niet durven wensen. Het was geweldig zoals iedereen zijn welgemeende waardering heeft geuit over de samenwerking die er op breed terrein met velen is geweest. Heerlijk om dit op deze laatste dag met zoveel mensen bij elkaar te mogen beleven. Mijn vrouw Truus, onze kinderen en ikzelf willen dan ook iedereen hartelijk bedanken voor jullie daadwerkelijke inbreng om deze dag zo'n enorm groot feest te laten worden. Een speciaal woord van dank voor de dienst Ontvangsten, onder leiding van Jan Bertrums, voor de perfecte verzorging van de vele gasten. Nogmaals allen bedankt en wie weet tot ziens. Martin de Hoop Bij deze willen wij Heineken Brouwerijen Noord-Holland hartelijk bedanken voor de geweldige dag die wij ter ere van het 25-jarig jubileum van mijn (schoon)vader en opa Dirk Honders hebben gehad op 28 februari. Het was helemaal af! We vonden het leuk om te zien dat papa ook op zijn werk zo gewaardeerd wordt. Dirk Honders zelf wil alle aanwezigen bedanken voor hun komst naar zijn jubileum en hen hartelijk bedanken voor de vele mooie cadeaus. Familie Honders Mijn afscheid bij Heineken is een onvergetelijke happening geweest, die ik niet licht zal vergeten. Gaarne wil ik iedereen bedanken die de realisatie van dit fantastische feest mogelijk heeft gemaakt. De speech van Alex, het gedicht van Hans, Cor en zijn ploeg, die de Amsterdamse buffetten bediend en verzorgd hebben. De felicitaties, de attenties van zowel Heineken-vrienden en -vriendinnen, als van onze relaties daarbuiten. Dit alles muzikaal omlijst door Ed Hoorneman, Henk van Mokum en consorten. Het was in één woord ongelooflijk. Ik heb 34 jaar een fijne tijd gehad in een prachtig bedrijf. Voor de toekomst wens ik Heineken en alle medewerkers het allerbeste toe. Nogmaals bedankt en tot ziens. Herman Stekelenburg Het was een zeer geanimeerde afscheidsreceptie vrijdag 21 februari, in het zonnige Renesse. Na precies 35 jaar en 1 maand werkzaam bij Heineken te zijn geweest, willen wij het managementteam, (oud-)collega's en relaties nogmaals bedanken voor hun aanwezigheid, cadeaus, bloemen en andere attenties. Het was een mooie tijd bij Heineken en een dag om niet te vergeten! Rob Tineke Agema Namens mijn vrouw en kinderen wil ik mijn huidige en mijn ex-collega's hartelijk bedanken voor de geweldige middag die we hebben gehad. Jullie cadeaus, bloemen en felicitaties hebben we zeer op prijs gesteld. Ook een welgemeend dankwoord aan de medewerkers van De Hooiberg voor de geweldige verzorging. Familie E.A. van den Berg Hierbij wil ik mijn familie, vrienden, collega's en ex- collega's nogmaals bedanken voor hun aanwezigheid om met mij deze dag te vieren. Ook wil ik jullie nogmaals allemaal bedanken voor de overweldigende hoeveelheid cadeaus en bloemen die ik heb mogen ontvangen. Yvonne Edelman-Schaaf Jan Kappelle, voormalig hoofd van de concernstafdienst Public Relations, is op 70-jarige leeftijd overleden. Zijn betekenis voor de Heineken-onderneming in de zeventigerjaren was groot, zowel in- als extern. Hij was jarenlang voorzitter van de redactiecommissie van Vers van 't Vat, betrokken bij de openingen van de brouwerij in Zoeterwoude, de opening van de toenmalige distilleerderij in Zoetermeer en bij vele andere activiteiten van Heineken. Daarnaast was hij Burgevaer Mokum 700, het evenement dat de viering van het 700-jarig bestaan van de stad Amsterdam markeerde. Ook was hij enkele jaren Prins Amadeiro XXII, prins carnaval in Den Bosch. Jan hield van toneel en theater en kon deze rollen als geen ander spelen. Hij was Ere-President van de Bierclub Amsterdam en tot op het laatst kwam hij trouw, niet alleen naar de bijeenkomsten van de bierclub, maar ook naar vele recepties van medewerkers met wie hij lang heeft samengewerkt. Jan zal worden herinnerd als een groot man met veel talent. Zijn dierbaren zullen hem missen en ik wens hen, mede namens veel (oud-)Heineken-collega's kracht toe om dit verlies te dragen. Francis Tjaarda Vers van 't Vat, april 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27