Heineken Tapvat niet aan te slepen Alleen Heineken overleefde Wieckse, voortaan meer dan Witte Product, promotie pers De introductie van het nieuwe Heineken Tapvat, dat tot mei 2003 exclusief voor Heineken-medewerkers verkrijgbaar is, is een groot succes. De vaatjes, die in de PUM's in Zoeterwoude, Den Bosch, Bunnik en Amsterdam per twee worden verkocht, zijn niet aan te slepen. In Zoeterwoude waren de eerste pallets binnen drie uur uitverkocht; Bunnik zat te springen om meer en ook in Amsterdam en Den Bosch liep het storm. Medewerkers zijn erg enthousiast over het nieuwe vat, waaruit dankzij een geïntegreerd koolzuurpatroon echt kan worden getapt. De proef is dus geslaagd; wanneer het Tapvat verkrijgbaar is in supermarkt en slijterij is nog niet bekend. - 16 Dit krantenartikel werd ons toe gestuurd door Nel en Joop van Prooijen, woonachtig in het Noorse 0yer. Het gaat over een schaatstocht op het grootste meer van Noorwegen, waaraan in de jaren '70 veel tèmm "taeBKEiï I mil under det siste Mjaslopforsoket i 1976. Deretter sovnet arran- gemntet. Bare Heineken har overleed. Nederlandse schaatsers meededen. Het bijschrift bij deze foto luidt: 'De eindstreep van de laatste tocht op het meer in 1976. Daarna nam de belang stelling voor het evenement af. Alleen Heineken heeft het overleefd.' Het merk Wieckse Witte heeft een gedaanteverandering ondergaan. Dat was noodzakelijk om het markt aandeel van het witbier te behouden en uit te bouwen. Belangrijkste thema's: modernisering met behoud van authenticiteit, meer promotieacties en uitbouwen van het lichtvoetige karakter door de introductie van twee nieuwe line-extensions. Wieckse Lichte is een extra verfrissend, licht witbier, met 3,2% alcohol en 33% minder calorieën dan Wieckse Witte. Wieckse Brut is een sprankelend, fruitig, lichtzoet bier voor zwoele zomeravonden. Het is uniek omdat het gebrouwen is met champagnegist. Alle drie Wieckse-varianten positioneren zich als lekkere, doordrinkbare, eigentijdse witbieren. o UHecksf Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 16