In memoriam Uit dienst Bedankt Na een dienstverband van driejaar of langer Zoeterwoude Amsterdam Heineken Brouwerijen De heer P.M. de Visser (81) is 24 februari 2003 overleden. Hij trad 3 mei 1965 in dienst bij Tims in Rotterdam en ging 1 juli 1986 met pensioen. De heer A.N. Pappie (72) is 24 februari 2003 overleden. Hij trad 1 maart 1965 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 augustus 1995 met pensioen. René Molenaar begon op de reclameafdeling van de Reclame Service Dienst van de Amstel Brouwerij. Later kwam hij terecht op de afdeling Reclame en Promotie in Zoeterwoude. Daar stortte hij zich op het oplossen van problemen die ontstonden bij het fotograferen van bier. Hij was vastbesloten een manier te ontwikkelen waarop het bier standhield onder de bloedhete lampen. Zo creëerde hij behalve het perfecte biertje ook zijn beroep: de eerste bierstylist van Nederland. Sindsdien was hij er altijd bij; in de foto- en filmstudio, op locatie in het park van Los Angeles of in de bush van Australië: voor het bier (én voor de vrolijke noot) werd gezorgd. Humor was zijn handelsmerk, hij vond altijd een manier om de betrekkelijkheid van situaties te laten inzien. Zo pakte René eens bij een groepstraining, waarvan hij het nut niet inzag, zijn scheerapparaat. Terwijl de trainer de introductie startte, begon René zich te scheren en vroeg de trainer luider te praten omdat hij hem niet kon verstaan. René was oprecht geïnteresseerd in mensen en aarzelde nooit om de helpende hand te bieden. Rose sterkte. Jan Schapink en Loek Jansen Dhr. G.W. Driessen (Production Policy Control) Dhr. J. Windmeijer (1CT Services) Dhr. W.A. Bakker (Corporate CHR PDI) Mw. R.E. de Zwart (HTS, PMS) Dhr. S. Tent (Brouwen) Mw. C.E.C. Lensen (P&O DCS) Mw. A.K. Pieroen (Corporate Communications) Dhr. G.W. Akkerhuis (HB Rijnland) Mw. H.D. Kluiwstra (Brand Management) Dhr. P. Jetten (HB Evenementen Service) Dhr. M.K. Steinfelder (HB Evenementen Service) Mw. P. Rojfelsen-Verhorst (Administratie HB Hoofddorp) Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw A. Pennings uit Waaiwijk (40-jarig huwelijk) De heer en mevrouw Van der Zijden uit Rotterdam (50-jarig huwelijk) De heer en mevrouw A. Vermaat uit Rotterdam (55-jarig huwelijk) Familie P.W. van Loon uit Zaandam (60-jarig huwelijk) Mijn afscheid bij Heineken Schielanden op 30 januari was een onvergetelijke dag. Gedurende bijna 35 jaar heb ik met veel plezier bij Heineken gewerkt. De directie, (oud-)collega's, vrienden en kennissen: hartelijk bedankt voor alle mooie cadeaus, bloemen en enveloppen. Maar in de eerste plaats natuurlijk voor jullie aanwezigheid. Het was in één woord geweldig. Trees en Lien den Breejen en kinderen Ik wil iedereen bedanken die aanwezig was bij mijn afscheidsreceptie. Na een uitvoerig afscheid in Vietnam had ik op een afscheidsreceptie in Nederland niet meer gerekend. Maar na een aantal jaren buitenland blijkt het spreekwoord 'uit het oog, uit het hart' bij Heineken zeker niet van toepassing te zijn. Het was erg leuk om na enkele jaren weer vele oud-collega's te ontmoeten en samen een glas bier te drinken. Ik wil mijn oud-afdelingshoofd Michiel Kamermans bedanken voor de ludieke wijze waarop hij mijn periode als consultant bij CDL belichtte. Ook afdeling PDI bedankt voor de organisatie van deze onvergetelijke middag. Samen met Yvonne hoop ik nog vele mooie jaren, met alle goede herinneringen aan mijn Heineken- periode, in het Zeeuwse door te brengen. Cees en Yvonne Volwerk Met een leuke afscheidsreceptie heb ik 12 december samen met mijn vrouw Ria en dochter Monique meer dan dertig jaar Heineken afgesloten. Wij hebben genoten van de diapresentatie en anekdotes (waaronder een Afrikaan met verschillende biertjes en auto-onderdelen) over onze Heineken-periode. We zijn zeker van plan de fietsroutes af te leggen die voor ons zijn verzameld. Iedereen nogmaals bedankt voor de gezellige bijeenkomst en voor alle goede wensen en cadeaus. Het ga jullie allen goed. Hans Mekenkamp Vriendelijk bedankt voor het bloemstuk en de grote bos bloemen die wij 27 februari mochten ontvangen. En de jongens van mijn ploeg wil ik nogmaals bedanken voor het mooie cadeau: de scooter met daarop '25 jaar Vrumona door weer en wind'. Verder willen wij iedereen danken voor de gezellige maaltijd in het Wapen van Odijk, ik hoop dat jullie het allemaal lekker vonden. Dit is waarschijnlijk het laatste feest wat er voor mij is, want na 25 jaar trouwe dienst en hard werken, valt het mij zwaar dat ik ontslagen word voor de eerste keer in mijn leven. Ontslag op deze leeftijd is jammer, wij hebben in ieder geval genoten van het feestje. Met vriendelijke groet, Meneer en mevrouw Gerrits Wij willen de directie bedanken voor de belangstelling en het mooie bloemstuk bij het overlijden van onze broer Jan Korver. Familie Korver Graag willen wij de directie bedanken voor de bloemen tijdens het ziek zijn en het bloemstuk bij het overlijden van mijn man en onze vader Frans Heijneman. Riet Heijneman-van der Berg en kinderen Bedankt voor de belangstelling en de bloemen na het overlijden van mijn lieve vriend, onze onvergetelijke vader en opa Rudolph Peter Geersinga. Mary, Herman en Mylou, Ger en Ria, Marie-Louise en Jan-Willem, Annemieke en Jan en kleinkinderen Vers van 't Vat, maart 2003 31

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 31