Geboorten Buitenland Huwelijk Overleden Buitenlandse benoemingen Zoeterwoude Amsterdam Heineken Brouwerijen Schiphol Amsterdam Heineken Brouwerijen Maleisië Suriname Nigeria Rusland Terugkeer vanuit het buitenland Maleisië Suriname Jasmijn Mariska, dochter van dhr. R.S. Renger (HTS, R&D) Loek Franky, zoon van dhr. F.G.P. de Koning (Technische Dienst) Anton, zoon van mw. A. van Meurs-Poldervaart (P&O Services) Britt, dochter van dhr. M.J.H. de Leeuw (Corporate Marketing Planning Control) Aram, zoon van dhr. J.H. Vinckers (Corporate Legal Business Affairs) Sophie Anna, dochter van mw. A.J. van der Linden-van Vliet (Corporate Finance Fiscal Affairs) Revi, zoon van mw. L.R.L. Meijer-Annaert (HB Zeeuwsch-Vlaanderen) Nathalie Stephanie, dochter van dhr. F. L' Amie (Magazijn HB Deventer) Madelief Isabel, dochter van mw. J. de Boer (Human Resources Heineken Brouwerijen) Floor Maartje, dochter van dhr. J.W.H.G. Klein Willink (Technische Service Organisatie) Romy, dochter van mw. M.M.M. Franscoise-Klabbers (HB Limburg) Jens Evert Jaan, zoon van dhr. R. de Jong (Verkoop HB Schielanden) Bente Astrid, dochter van dhr. H. Hoeve (administratie HB Schielanden) Alexander Theodorus Johannes, zoon van dhr. F.J.A. van Hoesel (Magazijn HB Groningen) Alicia, dochter van dhr. M.A. Nagelmaeker (Verkooptelefonie HB Noord-Holland) David Hendricus Marie, zoon van dhr. E.G.H.M. Mostard (HB Limburg) Isa, dochter van dhr. M.H.T. Mans (Magazijn HB Limburg) Ties Bernardus Ronald, zoon van dhr. S.T.J. Kruip (Verkoop HB Gelderland) Emmy Maria Adrienne, dochter van dhr. A.P.J.L. Koch (Brand Management) Logan Jessy, zoon van dhr. M.C.J. Stokman (HB Taptechniek) Sam, zoon van mw. M.J. van Affelen van Saëmsfoort-Prinsen (Verkoop HB Deventer) Pien, dochter van dhr. D. Stevens (Personal Draught System) Indonesië Rik, zoon van dhr. B.A.C. van den Huijsen (MBI Indonesië) 30 Mw. P.F. van den Heuvel (Corporate CHR Career Development) met dhr. J.W. Willemsen Dhr. L.H.B. Lockefeer (Corporate Finance Control Accounting) met mw. J.C. Duiker Dhr. J.F.L.B. van der Hoeven (Magazijn HB Helmond) met mw. M.J.T.M. Sanders Mw. E.M.F. de Leijer (HB Brabant-West) met dhr. M. Witteveen Heineken Nederlands Beheer De heer Th.A.F. de Rond, thans Corporate Marketing director in Amsterdam, is per 1 juni 2003 benoemd tot general manager Guinness Anchor Berhad. De heer B.F. Zuidberg, momenteel rayonmanager Energie onderhoudsgroep WTB binnen de Brouwerij in Zoeterwoude, is per 1 april 2003 benoemd tot projectmanager bij de Surinaamse Brouwerij N.V. in Paramaribo. Per 1 september 2003 zal hij worden benoemd als brewery manager bij de Surinaamse Brouwerij N.V. De heer H. Kessels, thans senior scientist in Zoeterwoude, zal met ingang van 1 mei 2003 de heer W.J.J.M. van Waesberghe opvolgen in zijn functie van technological controller bij Nigerian Breweries Pic. in Lagos. De heer A. Jakubiec, thans Marketing manager Zywiec in Polen, is per 24 februari 2003 benoemd tot Marketing director bij Bravo International in St. Petersburg. De heer J. van Herpen, thans general manager Guinness Anchor Berhad, zal per 1 juni 2003 terugkeren naar Nederland. De heerF.W.R. Steenstra Toussaint, technical manager bij de Surinaamse Brouwerij N.V., gaat wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd zijn werkzaamheden voor onze onderneming per 1 oktober 2003 beëindigen en zal terugkeren naar Nederland. De heer C. Hofman (73) is 6 februari 2003 overleden. Hij trad 7 juli 1952 in dienst in Rotterdam en ging 1 oktober 1994 met pensioen. De heer F.J. Liebregts [TB) is 15 februari 2003 overleden. Hij trad 26 mei 1953 in dienst bij Drankenhandel Winters van Wees in Eindhoven en ging 1 april 1992 met pensioen. De heerHJ.G. Diederich (81) is 19 februari 2003 overleden. Hij trad 30 maart 1953 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 juli 1986 met pensioen. De heer C.H.A. Driessen (73) is 20 februari 2003 overleden. Hij trad 20 maart 1972 in dienst bij Vuliinghs Janssen Huyben in Horst en ging 1 juli 1994 met pensioen. Mevrouw P.M. Krajenbrink-Luites (67) is 20 februari 2003 overleden. Zij trad 21 oktober 1968 in dienst in Den Bosch en ging 1 juli 1990 met pensioen.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30