i Ideeënbus Afscheid M.H. van Deursen, receptie 23 april Zoeterwoude Aanmoediging Beloning Afscheid van Heineken na 33 jaar. Horeca Amsterdam stond 13 februari in het teken van het afscheid van Herman Stekelenburg. Herman heeft onze merken meer dan 34 jaar vertegenwoordigd in Amsterdam en veel van onze RUM's hebben Herman als coach gehad. Hij was voor onze brouwerij een ambassadeur pur sang. Alex Dozy, regionaal unitmanager van Amsterdam, gaf in een spraakmakend en smaakvol verhaal aan wat Herman voor ons en Amsterdam heeft betekend en hoe hij zijn sporen heeft achtergelaten bij onze 2.400 horecarelaties. Van zijn collega's kreeg Herman onder meer een karikatuur. Ook was er een op rijm gezette speech waarin het leven in de brouwerij met Herman in de hoofdrol op humoristische wijze werd gepresenteerd. In een typerende Stekelenburg-speech bedankte Herman iedereen en stond op gepaste wijze stil bij de rol die Heineken in zijn leven heeft gespeeld. Mijnheer Stekelenburg, Stekel of Herreman gaat nu afkicken en de Amsterdammers zullen nog met veel plezier terugdenken aan zijn avonturen. P.J.M. van Eeden 500,- H. Flux C. Jainandunsing E. de Haas, H.A.M. Onderwater R. Schijf, T. Hoogduin 100,- A.J.M. Hoogduin J. v.d. Mark, B. Nijgh N.F. Koster-de Jong 100, 100, 100,- 250, 1.000, 250, Heineken Nederlands Beheer Trees den Breejen nam donderdag 30 januari na bijna 35 jaar afscheid van Heineken. Jasper Sonneveld verwelkomde alle aanwezigen en Aad van der Wal en Ruud Mieremet spraken Trees toe. In deze toespraken werden leuke gebeurtenissen uit het verleden opgehaald. Vele collega's en (oud-)collega's waren gekomen om Trees de hand te schudden. Onder het genot van een hapje en een drankje werd het een gezellige afscheidsreceptie in de ontvangstruimte van HB Schielanden. Trees gaat nu van zijn welverdiende VUT genieten. Martien van Deursen trad per 1 april 1970 als werktuigbouw kundige in dienst bij Heineken. Na een opleidingsperiode bij de Technische Dienst werd hij voor de eerste keer uitgezonden, naar Bralima. Hier is hij van december 1971 tot april 1981 werkzaam geweest in ver schillende engineering- functies. Een zeer prettige periode met goede herinneringen. Hierna is Martien teruggekeerd naar Nederland als wachtchef en Specialist Maintenance Inspection Systems. Het buitenland bleef trekken, waardoor hij vanaf april 1990 veelvuldig voor kortere perioden in verschillende landen werkzaam is geweest. De laatste jaren van zijn carrière werkte hij als specialist bij de HTS-afdeling Project Services bij de sectie Packaging Operations. Martien sluit een mooie (internationale) carrière af. Collega's en oud-collega's zijn van harte welkom op woensdag 23 april om 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude om samen met Martien een afscheidsbierje te drinken.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28