Aan belangstelling geen gebrek tijdens de receptie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Karin Masmeijer. Het was een zeer druk bezochte receptie, vrijdag 28 februari in De Hooiberg in Zoeterwoude, waarbij vele collega's en oud-collega's aanwezig waren. Er was zelfs een collega helemaal uit Staphorst gekomen om Karin te feliciteren. Karin werd tijdens de voorontvangst toegesproken door haar teamleider Simon Jansen, die onder meer aanhaalde dat zij in haar huidige functie haar taken snel heeft opgepakt en een welkome aanvulling is op de afdeling Klantenservice van Document Services, mede door haar positieve instelling en prettige wijze van samenwerken. Na ruim 35 jaar nam Joop van Kasterop 24 februari qfscheid van (oud-)collega's en horecarelaties van Heineken Brouwerijen Rijnland. Het liefste was hij vertrokken door een spandoek aan de gevel te laten bevestigen met daarop: Stilte, Joop van Kasterop gaat met de VUT. Maar na zoveel jaren als vertegenwoordiger te hebben gewerkt met grote inzet, een goed humeur en een enorme dosis humor, kon zijn vertrek niet in stilte voorbijgaan. Samen met zijn vrouw, zoon, schoondochter en twee van z'n drie kleinkinderen werd het een enorm festijn. Op allerlei manieren ontving Joop blijk van waardering, zowel als zakelijke relatie, maar ook voor zijn warme persoonlijkheid. Om van elke dag het beste te maken en te genieten van wat het leven brengt, sprak Joop iedereen toe en sloot af met: "Heb vertrouwen in vandaag, want we weten niet wat morgen brengt!" 27 Vers van 't Vat, maart 2003 De unit Middelburg heeft vrijdag 21 februari afscheid genomen van Rob Agema. Na de zeer ontspannen voorontvangst door onder andere gewestelijk unitmanager Marinus van Dorst en regionaal unitmanager Rudy van Haperen, kwamen zeer veel collega's en oud-collega's Rob en z'n vrouw het allerbeste toewensen voor de toekomst. De receptie verliep geheel in de stijl zoals we die bij Rob in zijn meer dan 35-jarige carrière hebben gekend: correct, gezellig, ongedwongen en zonder veel (extra) ophef. In de toespraak van Rudy van Haperen werden deze kwaliteiten van Rob nogmaals voor het voetlicht gebracht en kreeg Rob van z'n collega's een mooi afscheidscadeau. Tot slot heeft Rob alle aanwezigen toegesproken en hen bedankt voor alle jaren. Cees de Groot nam donderdag 20februari afscheid in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden. Cees heeft gebruikgemaakt van de VUT- regeling. In aanwezigheid van familie en vele (oud-)collega's werd Cees toegesproken door Erik Schuckink Kool, Cees Geleedts en Aad van der Wal. Cees is een echte levensgenieter en werd verrast met heerlijke wijn. Marie Kromontono had de vrijdag voor zijn afscheid een vrije ochtend genomen en voor alle collega's heerlijk Surinaams gekookt. Hij kreeg een digitale camera om onder meer foto's van zijn kleinkinderen te maken. Zijn collega's zullen zijn gezellige 'praatjes' missen. Cees stelde het zeer op prijs dat er bij zijn afscheid veel (oud-)collega's van Geleedts Dranken aanwezig waren.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27