Heineken Onder zeer grote belangstelling van familie, collega's, oud-collega's en relaties heeft Ruud Mieremet maandag 3 februari zijn 25-jarig jubileum gevierd. Er waren zeer veel horecarelaties uit het hele land gekomen om Ruud de hand te schudden. Al snel had zich dan ook een zeer lange rij gevormd. Ruud stelde lange toespraken niet op prijs, dus werd er een korte toespraak door Aad van der Wal gehouden. Alex Dozy droeg een zelfgeschreven gedicht voor. Collega's hadden voor Ruud een krant gemaakt waarin een aantal verhalen uit Ruuds loopbaan bij Heineken werden beschreven. Tot slot werden de aanwezigen van de André Hazes look-a-like op een spetterend optreden getrakteerd. Daarna heeft het feest nog tot in de kleine uurtjes geduurd. nHÜB Na ru'm 31 iaar nam Martin de Hoop 7 februari afscheid van zijn collega's. Vergezeld door zijn echtgenote Truus, dochter Saskia en zoon Maurice en hun partners werd Martin toegesproken door Remco Rijsenbrij. "Vraag Martin wat zijn mooiste tijd bij Heineken is geweest en je krijgt altijd de jaren 1972 tot 1982 als antwoord", vertelde Remco. Het waren zijn jaren bij de Meet- Regelclub. Ook het antwoord op de vraag aan welke collega hij de beste herinneringen heeft, is al jaren hetzelfde: Mathie Driessen. Het opvallendst is de pelgrimstocht naar Santiago de Compostella waaraan Martin samen met een vriend in april op de fiets gaat beginnen. 'Tedere dag honderd kilometer fietsen, we zullen er nog wel iets van horen of lezen", aldus Remco. Na de toespraken was het handen schudden op zijn Martins: voor iedereen een persoonlijk woord en aandacht. De mens Martin de Hoop ten voeten uit. Dat hij de ontwikkelingen bij Heineken zal blijven volgen, wekte dan ook geen verbazing. Zijn collega's: 'da's Heineken'! Nederlands Beheer Dirk Honders begon, met zijn naaste familie, 28 februari zijn jubileum viering met een bezoek aan de Heineken Experience, hetgeen bij iedereen goed in de smaak viel. Omdat er op verzoek van de jubilaris geen voorontvangst plaatsvond, werd hij rond half vier verwacht voor de receptie. Een receptie die heel druk werd bezocht en waar vooral veel oud werknemers werden gesignaleerd. Dirk werd toegesproken door de heer Allewijn die hem namens het personeel van HBNH de cadeaus aanbood, waaronder een mooie scanner. Na het bedankwoordje van Dirk werd de receptie op gezellige wijze voortgezet. Wat we nog nooit hebben meegemaakt, was dat de jubilaris Heineken een bloemstuk aanbood, met de mededeling 'Bedankt voor de 25 mooie jaren bij Heineken'. Op verzoek van Lambert Aarts hield Willem de Jonge, manager Verpakken, een toespraak bij zijn afscheid. En dat heeft Lambert op een leuke manier geweten. Om een karakterschets te geven, werden alle dieren van de Fabeltjeskrant tevoorschijn gehaald. Lambert had van iedereen wat weg. Hij was ijverig als Truus de Mier en zijn kantoor leek op het enge bos van Bor de Wolf. Hij kon praten als Juffrouw Ooievaar en was bijna zo handig als Ed en Willem Bever. Ook vertelde Willem dat Lambert er in het laatste jaar van zijn 32 jaar bij Heineken in is geslaagd Kampioen Bierproeven te worden. Tot slot kreeg hij de bekende envelop met inhoud overhandigd en zijn vrouw een boeket bloemen. Hierna zongen de collega's van team QAT Lambert toe. Bij ieder vers gaven zij hem een passende versiering voor de bierboom die zij voor hem hadden gemaakt. De collega's van MT Verpakken boden Lambert een cassette met verpakkingsgeluiden en flessen met bottelarijlucht aan, zodat hij thuis nog eens kon luisteren en snuiven. Alle bezoekers kregen van U Lambert een pot zelfgemaakte honing als herinnering.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 26