Baanbrekende Amstel Gold Race jr. Nieuw onderhoudscontract computersystemen: Kom kijken naar de Om ervoor te zorgen dat alle computersystemen binnen Heineken probleemloos werken, moeten ze worden onderhouden. Daarvoor is onlangs een nieuw contract gesloten, dat geldt voor alle Nederlandse Heineken-werkmaatschappijen. Werkgroep I AMSTEL SITTARD parcours-heren-2003 1e gedeelte partie parcours 2e gedeelte partie parcours 3e finale finale parcours richting direction beklimming cöte Ülestraten Schimmert HEERLEN Hulsberg Groot Bunde Voerendaal Start Depart Klim'men Valkenburg Centrum - 14x1 .Ubachsberg Aschin op Geul Trintelen 'Finish Scheulder Margraten Maastricht Cadier en Keer Gulpen Eckelrade Mechelen AKEN St. Geertruid Terlinden AMSTEL Gemmenich Amstel Gold Race" ©2003 Amstel café Tekst Arno Verbaas Een groot aantal processen, zowel in de productie als op kantoor, is afhankelijk van goed functionerende computerapparatuur. Het is dus heel belangrijk dat die systemen werken. "Het onderhoud ervan is geen kernactiviteit van Heineken", zegt Ben Stolze, die voor Heineken op dat gebied services inkoopt. "Onlangs hebben we met onze leverancier een nieuw contract gesloten, dat gaat gelden voor alle Nederlandse werkmaatschappijen: Heineken Brouwerijen, HTS, HNBS, Vrumona, Heineken International en Heineken Export." "Voorheen liet elke werkmaatschappij de computersystemen volgens eigen contractvoorwaarden door de leverancier onderhouden", aldus Sandra Hollander, manager HTS Helpdesk. "Ongeveer een jaar geleden zagen de Information managers in dat een gezamenlijke aanpak veel slimmer én goedkoper is. Dat was al baanbrekend, maar het Leden van de werkgroep in overleg management ging nog verder: er werd een werkgroep opgericht, waarin uit elke werkmaatschappij een medewerker zitting had. De inbreng van alle werkgroepleden heeft een contract op geleverd dat efficiënter kan worden beheerd en aangestuurd. Elk lid hield zijn of haar Information manager regelmatig op de hoogte van de voortgang, waardoor het management met vertrouwen het eindresultaat kon accorderen." Het belangrijkste doel van de werkgroepleden was de procedures voor iedereen zo gemakkelijk mogelijk te maken. De medewerkers van de afdeling IT-onderhoud hoeven daardoor niet bang te zijn dat ze andere Heineken-medewerkers loze beloften doen over bijvoorbeeld reparaties aan apparatuur. Toch heeft het even geduurd voor de leverancier aan die eis kon voldoen, vertelt werkgroeplid Fred Burger van Vrumona: "We hebben als werk groep de visie van Heineken verwoord: eenvoud. Daarin zaten we als werkmaatschappijen al vrij snel op één lijn. Het was voor de leverancier lastiger aan die wens te voldoen; dat kostte de meeste tijd, maar het resultaat mag er zijn." Tekst Monique van der Harg De wielerprofs gaan 20 april van start voor de 39ste Amstel Gold Race. De finish is dit jaar voor het eerst op de Cauberg in Valkenburg. Beleef dit evenement en kom langs in een van de Amstel-kroegen. Op de kaart zijn ze met rode punten aangegeven. Voor meer informatie en adressen: kijk op www.amstelgoldrace.nl. 0OLDfy

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 13