Geboorten Buitenland Uit dienst Overleden In memoriam Bedankt Zoeterwoude Groot-Brittannië Buitenlandse benoemingen Libanon Ierland Terugkeer vanuit het buitenland Papua Nieuw Guinea Na een dienstverband van drie jaar of meer Den Bosch Wieger Bowden, zoon van dhr. S. Molkenboer (HTS, Project Services) Annemijn Claire Johanna, dochter van dhr. R.J.W. Nijlant (HTS, CD&L) Simon Ole, zoon van dhr. E. van Swieten (HTS, R&D) David Chia Shing, zoon van mw. R. van Weeren-Ho (HTS, R&D) Sacha, zoon van mw. C.J. Wolff (Beleids- en Organisatieontwikkeling) Elisabeth Maria, dochter van dhr. J.J.M. van der Salm (Bouwbureau HNS) Rosemarli Analuz, dochter van dhr. D. Wijnschenk (Logistics manager Heineken UK) en mw. J. Speek (Business Coordinating manager Amsterdam) De heer G. Giudici, momenteel werkzaam als Business analyst bij Heineken Corporate in Amsterdam, is met ingang van 1 februari benoemd tot Financial manager bij Brasserie Almaza S.A.L. in Beirout. De heer N.A. Vervelde, momenteel werkzaam als director Africa/Middle East in Amsterdam, is met ingang van 14 februari benoemd tot general manager Heineken Ireland Ltd. De heer J. Rosier, werkzaam als Technical manager bij South Pacific Brewery Ltd. in Papua Nieuw Guinea, zal medio maart terugkeren naar Nederland. Dhr. N.G. van Gerwen (Magazijn) Dhr. Z. Nagy (Magazijn) Mw. M. Fizaan (P&O) Dhr. E.L.P. Overbeek (Brouwen Taakteam Filtratie) Dhr. F.J.M. van Boxstaele (Facilitaire Dienst) Dhr. A.G.H. Wildschut (Kwaliteitsdienst) Dhr. W.W.A. Habraken (Brouwen Taakteam Filtratie) Dhr. L.G.P.M. Aarts (Verpakken Quality Assurance Team) Dhr. J.M. de Hoop (Verpakken TSV) Dhr. G. Casal Arran (Facilitaire Dienst) Mw. E.G.L.M.C. Simon-Van Boekei (Kwaliteitsdienst) De heerj. Wimmers (79) is 13 januari 2003 overleden. Hij trad 6 december 1954 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 augustus 1988 met pensioen. De heerJ.W. Korver (80) is 18 januari 2003 overleden. Hij trad 30 augustus 1955 in dienst in Amsterdam en ging 1 januari 1988 met pensioen. Met grote verslagenheid ontvingen wij 27 december het bericht dat onze collega Willem Hoek plotseling was overleden. Sinds juli 1985 is Willem werkzaam geweest op verschillende colonnes. Vanaf 1991 was hij een zeer gewaardeerd collega op Colonne 6, waar hij was uitgegroeid tot een bekwaam colonne operator. Willem was bezig met het laatste jaar van de vier jarige SOM-opleiding en hij was daardoor ook op het gebied van techniek ruim inzetbaar. Zijn motto was: Als je iets niet weet, zorg ervoor datje het te weten komt'. In zijn vrije tijd was Willem jeugdleider van vv Katwijk en daar kon hij met veel plezier en enthousiasme over vertellen. Willem is slechts 40 jaar geworden en we verliezen in hem een bijzondere collega, die voor iedereen klaarstond. We zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen die hem dierbaar waren. Wij wensen hen heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. De collega's van Colonne 6 Wij ontvingen het droevige bericht dat Koos Naus 15 januari op 51-jarige leeftijd is overleden. Koos trad in 1987 in dienst als wachtchef Verpakken. Vanaf 1995 tot het moment dat zijn ziekte zich openbaarde, werkte Koos als technoloog binnen de afdeling Brouwen. Een functie die hij met plezier en enorm veel enthousiasme uitvoerde. Voor Koos waren technologische problemen een uitdaging die hij met veel vakmanschap wist op te lossen. Voor ons was Koos een collega die niet alleen met overgave en plezier werkte, maar vooral een collega met een heerlijk spitsvondig gevoel voor humor en een Bourgondische kijk op het leven. Op uitzonderlijk moedige wijze bond Koos de strijd aan met zijn ziekte. Zelfs toen bleek dat die strijd niet te winnen was, behield hij zijn gevoel voor humor en bleef betrokken bij het wel en wee van zijn collega's en Heineken. Wij wensen Jaqueline en zijn kinderen André en Emile veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling Brouwen Onderstaande personen bedanken Heineken voor de bloemen en de cadeaus die zij hebben gekregen. De heer en mevrouw De Roode uit Capelle a/d ljssel (55-jarig huwelijk) Aan allen die er waren op 23 januari, in levenden lijve of in gedachten. Hartelijk dank voor een fantastisch afscheid, met geestige sprekers en prachtige cadeaus. De bediening en het bier waren als vanouds, de hapjes vernieuwd, het kon niet op. Het was goed en boeiend bij Heineken de afgelopen 28 jaar, laat dat altijd zo blijven. Rik de Leeuw Vers van 't Vat, februari 2003 31

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 31