>-•" wIk 4 Heineken Nederlands Beheer In een gezellige Cambrinuskelder werd vrijdag 24 januari het 25-jarig jubileum van Harry de Wit gevierd. Naast familie, vrienden, kennissen en huidige collega's waren er ook vele ex-collega's aanwezig, want in die 25 jaar is Harry op verschillende afdelingen werkzaam geweest. Zo werkte hij onder meer bij Verpakken, DCS (Expeditie), Intern Transport, Magazijn, CHTD (Taptechniek) en momenteel bij de afdeling Kelderbiertransport. Omdat Bernard Naaijkens vanwege vakantie niet aanwezig kon zijn werden Harry, zijn vrouw Ria en kinderen door collega Onno Donker toegesproken. Nadat de gebruikelijke anekdotes de revue waren gepasseerd, werd Ria voor haar altijd 'luisterend oor' in de bloemetjes gezet en werden de cadeaus aan Harry overhandigd. Een van de cadeaus werd aangekondigd met het welbekende 'Let's play Darts', waarna Harry zich op kon maken voor een 'Onehunderdandeighty'. Na het gebruikelijke handen schudden, volgde (zoals gezegd) een gezellige receptie waarbij vele ouwe koeien uit de sloot werden gehaald. 4 Tijdens een sfeervolle receptie nam Guus Lubsen woensdag 15 januari afscheid van Heineken. De heer Lubsen gaat, na zeven jaar lid te zijn geweest van de Raad van Bestuur, genieten van zijn pensioen. Een groot aantal collega's, relaties en vrienden was naar De Molenzolder van de Heineken Experience in Amsterdam gekomen om hem de hand te drukken. Guus Lubsen kijkt terug op een geslaagde loopbaan waarin hij bij veel facetten van de onderneming betrokken is geweest. Een van de gebieden waarmee hij binnen Heineken grote affiniteit had, was Informatie- en Communicatietechnologie. Als dank voor zijn inspanningen en enthousiasme boden de medewerkers van deze afdeling hem een 'Heinekenized' computer aan. De heer Lubsen gaat nu genieten van zijn vrije tijd, waarin zijn vrouw en zijn hobby golf een grote rol zullen spelen. Daarnaast blijft hij als lid van de Raad van Commissarissen van Heineken Nederlands Beheer B.V. betrokken bij de onderneming. Na dertig jaar in de kwaliteitscontrole te hebben gewerkt op verschillende afdelingen nam Wout Habraken donderdag 23 januari afscheid van de brouwerij en zijn collega's. Na de voorontvangst door Chris Versteegh namens de bedrijfsleiding en teamleider Herman Kreté, ging Wout met vrouw en kinderen naar De Cambrinuskelder. Behalve veel collega's, vrienden en bekenden zat er een grote groep familieleden op Wout te wachten. Herman Kreté sprak Wout namens de afdeling toe. Hij memoreerde dat Wout vanaf 1971 op verschillende plaatsen bij de KWD en later bij Brouwen heeft gewerkt, en dat altijd als kwaliteitscontroleur. Namens Wouts collega's sprak Ruud de Werdt de vertrekkende Wout en echtgenote toe. Hij bood mevrouw Habraken eerst een boeket bloemen aan en vervolgens Wout een grote Bossche bol plus enkele cadeaus. Verder bedankte Ruud hem vooral voor de gezellige samenwerking. Tijdens de afscheidsreceptie nam ook de familie van Wout afscheid van dertig jaar verhalen over goed bier, goede mout, juiste koolzuur en helderheid. Er kon geen feestje voorbij gaan of Wout bracht Heineken ter sprake. En dat wilden zij hem nu duidelijk maken door een lied dat een grote reclamespot voor Wout en Heineken was. Alle aanwezigen vonden het schitterend.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 30