Afscheid C.P. Westra, receptie 3 april 25-jarig jubileum H.P.J. Koelen, receptie 11 april 25-jarig jubileum J.G. Feijer, receptie 4 april 25 jaar Heineken. 25-jarig jubileum Jan Feijeri Na 32 jaar neemt Kees Westra 3 april afscheid van Heineken. Kees Westra is in het jaar 1971 'in opleiding' begonnen bij HTB. Binnen een jaar volgde een buitenlandse carrière in verschillende landen in functies als projectmanager en chef 'Mechanicien'. De carrière van Kees kenmerkt zich door afwisselend te hebben gewerkt in Nederland en in het buitenland. Sinds 1994 is Kees teruggekeerd op Nederlandse bodem en is hij werkzaam geweest als productiemanager Verpakken. Thans is hij werkzaam als department manager Project Services. Kees heeft bewust besloten om gebruik te maken van de Top/VUT om heerlijk te kunnen genieten van zijn grote hobby zeilen en om verre reizen te maken samen met zijn vrouw. Na een mooie carrière van 32 jaar Heineken neemt Kees afscheid op 3 april om 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude, waar u samen met Kees en zijn familie een biertje kunt komen drinken op de goede toekomst. Jan Feijer is 28 maart 25 jaar in dienst bij Heineken. In 1986 begon hij als assistent inkoper op de afdeling Inkoop in 's-Hertogenbosch. In 1989 heeft hij die functie ingeruild voor die van groepsleider Administratie van diezelfde afdeling. Bij het Mensen Maken Heineken-traject in 1995 heeft Jan de kans gegrepen om teamleider te worden binnen de toenmalige Interne Dienst. De afgelopen jaren heeft Jan als teamleider leiding gegeven aan alle afdelingen binnen de huidige Facilitaire Dienst in 's-Hertogenbosch: Catering, Document Handeling, Recycling, Administratie, PUM en op dit moment Receptie en Beveiliging. Jan viert zijn 25-jarig jubileum vrijdag 4 april. Iedereen is vanaf 15.30 uur van harte welkom in De Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Henri Koelen is 28 maart 1978 in dienst getreden bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Hij begon als bedieningsman in de bottelarij op Colonne 10. Na een jaar maakte hij de overstap naar de fustenlijn, waar hij tien jaar werkzaam is geweest. Hierna werd Henri opgeleid als tapper op de bliklijn. Ook was hij regelmatig werkzaam als operator op de toenmalige controlekamer van de afdeling Verpakken. Beginjaren negentig werd Henri kwaliteits controleur bij Kwaliteitscontrole Verpakken. Medio 1997 werd hij aflosser/ombouwer op Colonne 8. Tegenwoordig is hij op deze exportlijn werkzaam als taakteammedewerker C en als zodanig verantwoordelijk voor een groot aantal regeltaken. In De Cambrinuskelder in Den Bosch wordt ter gelegenheid van Henri's 25-jarig dienstverband op 11 april vanaf 15.30 uur een receptie gehouden. Om dit jubileum te vieren nodigt Henri alle collega's uit met wie hij de afgelopen jaren heeft samengewerkt. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 28