Afscheid J. van der Wel, receptie 27 maart 37,5-jarig jubileum P.M. van Daalen, receptie 27 maart Afscheid L.P. Willing, receptie 2 april Afscheid van Heineken na 36 jaar! Van laborant tot unitmanager. Afscheid na 23 jaar Heineken. Jan van der Wel, werkzaam bij Project Services van Heineken Technical Services, is sinds 1967 in dienst bij Heineken. Na 36 jaar neemt Jan afscheid op 27 maart. Hij begon als assistent bij de afdeling Boekhouding. Hierna heeft hij zijn loopbaan vervolgd als medewerker Calculatie en medewerker Planning en Control. Daarna is Jan een buitenlands avontuur aangegaan als Installation Service manager bij Nigerian Breweries. Na terugkeer in Nederland heeft hij zijn carrière voortgezet bij verschillende secties met als vakkennis Planning Control. Sinds 1992 is hij werkzaam als Section head van Cost Engineering. De afgelopen maanden heeft Jan zich beziggehouden met het borgen van zijn uitstekende vakkennis bij zijn medewerkers. Na een mooie carrière gaat hij genieten van zijn vrije tijd. Iedereen is van harte welkom op donderdag 27 maart om 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude om Jan het allerbeste toe te wensen. Paul van Daalen kwam 1 september 1965 in dienst bij Heineken. Hij werkte toen een maand als laborant op het bedrijfslaboratorium bij de Amstel Brouwerij, waarna hij als kantoorbediende op de afdeling Contracten terechtkwam. In de loop der jaren heeft Paul verschillende functies beoefend, van commercieel assistent tot rayonleider Horecagebied Amsterdam/Utrecht en van bedrijfsleider bij Vereniging Dranken handel Veraar en Drankenhandel Amersfoort in Horecagebied Amsterdam/Utrecht tot hoofd Horecagebied Noord-Holland. In 1995 werd Paul benoemd tot regionaal unitmanager Heineken Brouwerijen Noord-Holland en in 2001 tot regionaal unitmanager Heineken Brouwerijen Hoofddorp. Paul is 1 maart 37,5 jaar in dienst bij Heineken en dit viert hij tijdens een receptie op donderdag 27 maart bij de Heineken Experience in Amsterdam. U bent hier allen vanaf 16.30 uur van harte welkom. Na een carrière als stuurman, marineofficier en advocaat, trad Lewis Willing 1 maart 1980 in dienst bij Heineken als jurist Internationaal. Daarna volgde een uitstapje van bijna twee jaar naar Heineken Nederland, zijn benoeming tot hoofd Concern Juridische Zaken per 1 mei 1986 en vervolgens zijn aanstelling per 1 juli 1991 als director Corporate Legal Business Affairs. Hiermee zijn de carrièrestappen van Lewis vrij simpel te omschrijven. Veel minder makkelijk is het om de inhoud en het belang van zijn werk gedurende zijn 23-jarige loopbaan bij Heineken te belichten. Zeker omdat Legal Business Affairs soms wat meer achter de schermen werkt. Alle reden dus om Lewis bij zijn afscheidsreceptie op 2 april te bedanken voor alles wat hij voor Heineken heeft gedaan en hem het allerbeste te wensen, ledereen is van harte welkom vanaf 17.00 uur in De Molenzolder bij de Heineken Experience, Stadhouderskade 78 in Amsterdam.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27