25-jarig jubileum Th.J.T. Devilee, receptie 4 maart 25-jarig jubileum E.A. van den Berg, receptie 7 maart 25-jarig jubileum P.J. van Esschoten, receptie 13 maart 'Enthousiast over zijn afdeling.' Al 25 jaar! Allround administratieve kracht. Theo Devilee is 1 maart 1978 in dienst gekomen bij Heineken als assistent Gisten/Lageren. Theo heeft het grootste deel van zijn werkzame leven gewerkt binnen de afdeling Filtratie. Hij was tweede algemene reserve en later brouwoperator B. Theo is een collega waarop je altijd kunt bouwen. Gezien het enthousiasme waarmee hij vertelt over zijn afdeling, wordt hij regelmatig ingezet als PR-man voor de afdeling Filtratie. Zo heeft hij met trots en toewijding menigeen uitleg gegeven over de installatie en werkwijze van de afdeling. Theo viert dinsdag 4 maart zijn 25-jarig jubileum. Iedereen is vanaf 15.30 uur van harte welkom in De Hooiberg in Zoeterwoude om Theo te feliciteren met zijn jubileum. Eric van den Berg trad 1 maart 1978 in dienst bij de Amstel Brouwerij als manusje-van-alles in de legkelders. In de loop der jaren heeft Eric diverse functies bekleed, waaronder die van vorkheftruckchauffeur en postbezorger. Daarna is hij bij de Interne Dienst gaan werken als verhuizer en is vervolgens benoemd in de functie van junior medewerker Werkplekservices. Om Erics 25-jarig jubileum te vieren, wordt 7 maart een receptie gehouden in de Van Swietenzaal in Zoeterwoude. Eric hoopt vanaf 16.30 uur een gezellig biertje te kunnen drinken met al zijn collega's en oud-collega's. Donderdag 13 maart 2003 is het 25 jaar geleden dat Piet van Esschoten in dienst trad bij Wildenberg in Voorburg. Piet was hier de eerste mannelijke medewerker op kantoor en werd al snel een allround administratieve kracht. In 1998 heeft Piet een grote inbreng gehad in de administratieve overgang van de afnemers van Wildenberg naar Heineken. Sinds eind 1998 is Piet werkzaam op de administratie van Heineken Brouwerijen Haaglanden. Iedereen is op 13 maart vanaf 16.30 uur van harte welkom om Piet te komen feliciteren tijdens een gezellige receptie bij Heineken Brouwerijen Haaglanden in Wateringen. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 26