Kerstbijeenkomst 2002 oud-medewerkers Zoeterwoude Ideeënbus Wist u dat... ...27 november 2002, na 32 jaar Heineken, Simon de Wit afscheid nam? ...wij als gezin hem een 'toppertje' vinden? ...tot onze blijdschap zijn collega's dat ook vinden? ...hij voor een dag eigenaar van een schip was? ...de hartelijke ontvangst bij De Hooiberg vergezeld ging van een boeket bloemen? ...de fotograaf van links naar rechts flitste? ...na de toespraken het een heel gezellig onderonsje werd? ...Simon dankzij zijn collega's niet alleen blauwe haaien gaat vangen, maar nu ook gaat leren vliegvissen? ...er een speciale editie van Vers van 't Vat was gemaakt? ...er Heineken werd geschonken in een glas met 'See you Wim' erop? ...er van heinde en verre relaties, collega's, vrienden en familie kwamen? ...wij intens hebben genoten en dit een dag was om nooit te vergeten? Simon, Riet, Peter, Frans en Evelien Op 1 januari 2003 heb ik op de kop af 33 jaar Heineken gediend als Thuisverbruik-vertegenwoordiger in Twente. Per die datum ben ik officieel gaan genieten van de Top/VUT. Het was voor mij een voorrecht om al die tijd speler te zijn geweest in teams die wilden winnen en dat ook meestal deden. In kleine kring van collega's Thuisverbruik in Houten en later ook bij mijn gastheren van de unit in Deventer, heb ik afscheid van dit mooie bedrijf genomen. Ik dank jullie voor de cadeaus, maar vooral voor het er zijn als jullie er moesten zijn. Veel succes voor ieders carrière en tot ziens, waar of wanneer dan ook. Frans Bertus Mede namens mijn man en dochter wil ik hierbij iedereen hartelijk bedanken voor alle felicitaties, bloemen en cadeaus die ik 20 december heb mogen ontvangen in verband met mijn 25-jarig jubileum. Carola Coolen Mede namens mijn echtgenote, kinderen en kleinkind wil ik iedereen, zonder uitzondering, bedanken voor de felicitaties, bloemen, geschenken en dergelijke die ik mocht ontvangen tijdens mijn 37,5-jarig jubileum. Het was enorm. Bedankt! Henk Boesten Mijn afscheid van Heineken op donderdag 5 september 2002 heeft een periode van 37 jaar Heineken afgesloten. Het feest was voor mij en voor Anneke en de kinderen een onvergetelijke ervaring, waar wij nog lang aan terug zullen denken. Voor mij persoonlijk is het een indrukwekkende afsluiting geweest van een geweldige tijd bij een prachtig bedrijf. Graag willen wij iedereen die hieraan heeft bijgedragen door zijn/haar persoonlijke inzet dan wel aanwezigheid, geweldig bedanken. Met name de Personeelsdienst Concern, het Hospitality team, mijn directe Heineken-collega's en alle overige Heineken-vrienden en -vriendinnen. Het geeft een goed gevoel om op zo'n manier afscheid te hebben mogen nemen en het versterkt mijn trots voor het bedrijf Heineken en de mensen die daar deel van uitmaken. Nogmaals bedankt en - wie weet - tot ziens. Cees Oostrum Zoeterwoude W.F. Haagsma R.H. van der Klis G. Hoek R.L. Horrocks J.J. Luyendijk H.R. van Dissel L.C. van Strien A. Ruitenbeek A.W.J. Beer M. Vermeulen B. Mangiapane J.V. da Silva 50,- Aanmoediging Beloning 2.150,- 2.150,- 125,- 3.500,- 250,- 250,- 250,- 1.600,- 125,- 125,- 250,- In De Hooiberg werden 16,17 en 18 december de jaarlijkse kerstbijeenkomsten voor de oud-medewerkers van de vestiging Zoeterwoude gehouden. Het was mistig en koud, maar onze oud-medewerkers hebben wel voor hetere vuren gestaan en lieten zich er niet van weerhouden de bijeenkomst bij te wonen. Het was zelfs zo druk dat de organisatie zich afvroeg of er wel voor iedereen een zitplaats was. Dankzij de inventiviteit van het personeel in De Hooiberg is het gelukt, al kostte het wel een stukje dansvloer. Na de koffie met een heerlijk stuk kerststol liep iedereen van zijn plaats om 'oude bekenden' op te zoeken. Herinneringen werden opgehaald onder het genot van een hapje en vooral een drankje. Ook maakten sommige paren, ondanks de kleine dansvloer, een dansje op de tonen van onze 'live' muziek. Tevreden ging Tekst Rein Hellendoorn iedereen aan het einde van de middag, na ontvangst van een kleine attentie, weer huiswaarts. Alle aanwezigen gaven aan er het volgend jaar 'bij leven en welzijn' zeker weer bij te zijn. Vers van 't Vat, januari 2003 31

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 31