Geboorten Huwelijk Buitenland Amsterdam Zoeterwoude Den Bosch Amerika Polen Nederlandse Antillen China Amsterdam Zoeterwoude Buitenlandse benoemingen Suriname Puerto Rico Zwitserland Rusland Nieuw Caledonië Papua Nieuw Guinea Terugkeer vanuit het buitenland Frankrijk Jadijn, dochter van dhr. B.B. Afrifa (Corporate Marketing) Noah, zoon van mw. H.H. van Dijk (Cluster Other Europe) Elina, dochter van mw. A. Lulofs (P&O Corporate Office) Jade, dochter van mw. C.T.M. Louisse-Pergens (Corporate Finance) Rachel en Lynn, dochters van dhr. J.M. den Otter (Corporate ICT) Alexina, dochter van dhr. J.D. van Karnebeek (Personal Draught System) Roy, zoon van dhr. S.A.A. van Duijn (Verpakken) Jeroen, zoon van dhr. K.H.M. Schenk (Central Purchasing RM&P) Merel Josefien, dochter van dhr. R.H. van Herwaarden (Verpakken) Heineken Brouwerijen Thom Alexander, zoon van mw. P.G.D. van de Loo-van Dorst (Marketing Management) Daan Willem, zoon van dhr. A.M. Wynia (Category Development Management) Jim, zoon van dhr. L.J. Groenendijk (Administratie) Yana Elisabeth, dochter van mw. V.M.M. Zwetsloot (Planning Control Horeca) Alexandra Leanne Pieter, dochter van mw. J.W. Veenhuis (Juridische Zaken) Jules Huibert, zoon van dhr. L. Ticheler (Bouwkunde) Sofie Marianne Elisabeth, dochter van dhr. N.A. Kout (Category Development Management) Florine Elise, dochter van dhr. M.J.C. Bubbert (Field Sales Management) Dominique, dochter van mw. C.T. IJzerman-van Kralingen (HB Schielanden) Rosalie, dochter van mw. C.L. Steenhuis (Verkooptelefonie) Coen, zoon van dhr. R.W.L. Crousen (Administratie) Clara, dochter van dhr. M.G.M. Kruijtzer (Heineken USA Inc., White Plains) Lucas, zoon van dhr. B.T.O. Bartely (Zywiec S.A., Warsaw) Anouk Marein, dochter van dhr. W.A. Hekstra (Antilliaanse Brouwerij, Willemstad) Reinier, zoon van dhr. H.D. de Jong (Heineken Trading Shanghai Co. Ltd) Mw. MM. Audureau (Cluster Africa/Middle East) met dhr. B. van Heerikhuizen Dhr. W.W.M. Koppers (Verpakken) met mw. J. van de Pas Mw. G.I. Keydeniers (Order Management Export) met dhr. H. Naarendorp Dhr. H.J.J. Lourens (Internal Audit Services) met mw. P. Wijnties De heer B.N. Haarsma, voorheen area export manager Puerto Rico, is per 1 januari 2003 benoemd tot general manager van de Surinaamse Brouwerij N.V. in Paramaribo. De heerH. Essaadi, voorheen werkzaam als brandmanager bij Vrumona in Bunnik, is per 1 januari 2003 benoemd tot area export manager Puerto Rico. De heer L.M. Wijnands is per 1 januari 2003 benoemd tot head brewing bij Heineken Zwitserland in Chur. De heer G. Keen, voorheen accounting consultant bij Corporate Control Accounting, Amsterdam, is per 2 januari 2003 benoemd tot controller projects bij Bravo International in St. Petersburg. De heer F.A.G.M. van Asperen is per 20 januari 2003 benoemd tot sales manager Bravo International in St. Petersburg. De heer J.P. Foussette, voorheen change manager Tangram (SAP) bij Brasseries Heineken S.A. in Marseille in Frankrijk, is per 1 januari 2003 benoemd tot commercial manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A. in Noumea. De heer R.R. van Poppel, voorheen hoofd Technische Dienst bij Brand in Wijlre, is per 6 januari 2003 benoemd tot chief engineer bij South Pacific Brewery Ltd. in Lae. De heer H.J.J.M. Rijven is per 1 januari 2003 teruggekeerd vanuit Frankrijk waar hij werkzaam is geweest als engineering manager bij Brasseries Heineken in Mons en Baroel. Vers van 't Vat, januari 2003

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 29