De Bossche brouwerijgemeenschap nam 27 november afscheid van Bart van Gerwen en Zoltan Nagy. Zij maken beide gebruik van de ROWOR-regeling voor 57,5-jarigen. Jaap Cuperus sprak in een goedgevulde Cambrinuskelder de beide vertrekkende magazijnmedewerkers toe. In vermakelijke anekdotes schetste hij rake typeringen van beide mannen: Bart, de man van de camper aan de Moezel, en Zoltan, die onze Hongaarse collega's het Bossche dialect bijbracht. Als cadeau voor Zoltan was er een Boeddhabeeld - iedere gelijkenis berust op toeval - en voor Bart enkele oude studieboekjes uit de nachtdienst. Na de speech van Jaap werden de heren verrast door de collega's, die hen al gestrikte strop dassen omhingen. Als klap op de vuurpijl was een optreden van Zwarte Lola geregeld, die de hele zaal aanstak met haar bekende smartlappen. (Ad, je was weer geweldig!) Kortom, het werd een erg gezellige middag in Den Bosch. B\j de ingang worden verrast door je collega's die spontaan het bierlied voor je zingen! Dat overkwam Rietje Ketting die 28 november, na 42 jaar Heineken, afscheid nam. Rietje verraste hen weer met een persoonlijk cadeautje als dank voor de bijzondere samenwerking in de Heineken Experience. In De Molenzolder werd Rietje toegesproken door Meint van Kuiken, die haar bedankte voor haar loyaliteit, maximale betrokkenheid en inzet. Cor Harmsen sprak Rietje op persoonlijke wijze toe en bood haar het cadeau aan: een keukentrolley met alles erop en eraan. Rietje nam zelf ook het woord. Na een beschouwing over haar lange Heineken-tijd gaf ze de onderneming en achterblijvers op geheel eigen wijze nog enkele adviezen. Het was een gezellig en informeel samenzijn. Vers van 't Vat, januari 2003 27 Cees Volwerk heeft zijn loopbaan bij Heineken in de functie van logistics manager bij Vietnam Brewery Ltd in augustus 2002 afgesloten. Zijn afscheid werd gevierd in De Hooiberg in Zoeterwoude. Cees werd door Michiel Kamermans bedankt voor zijn jarenlange toewijding en inzet. Op humoristische wijze werd hem een 'Volwerk consultancy'-kit aangeboden met hierin elementen die kenmerkend zijn voor zijn loopbaan. Op zijn beurt verhaalde Cees over zijn logistieke loopbaan bij Heineken in achtereenvolgens 's-Hertogenbosch, Zoeterwoude, Afrika en ten slotte Vietnam. De jarenlange ondersteuning door zijn vrouw en kinderen werd hierbij niet vergeten. De bijeenkomst werd op gezellige wijze voortgezet, waarbij collega's en oud-collega's elkaar de hand konden schudden en een heerlijk glas bier konden drinken. Tijdens een erg gezellige receptie vierde Henk Corvers vrijdag 6 december zijn 37,5-jarig jubileum. Het vieren van zijn jubileum was iets dat Henk beslist niet had willen missen. Hij kijkt terug op een feestelijke dag en was bijzonder verrast door de vele collega's en oud-collega's die met hem het glas kwamen heffen. Ook de vriendelijke woorden van Rob van den Berg en het optreden van het 'Support-koor' zal hij niet snel vergeten. Onder het genot van een biertje werd nog gezellig nagepraat.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 27