Afscheid J. van Kasterop, receptie 24 februari Afscheid AJ. Lindeman, receptie 26 februari 25-jarig jubileum K. Masmeijer, receptie 28 februari Al meer dan 35 jaar een grote inzet en altijd een goed humeur. Ruim 42 jaar automatisering, van ponskaart tot financieel systeem. Karin roept al haar oud-collega's op voor een gezellige reünie. Ton Lindeman trad 25 juli 1960 in dienst bij de 'Ponskaarten administratie' in Rotterdam. Toen Heineken enkele jaren later de ponskaarten inruilde voor een heuse computer, ging Ton mee in de ontwikkeling en volgde een opleiding tot programmeur. De automatisering ging snel en Ton bekleedde daarin verschillende functies. In 1993 wilde hij niet langer automatiseringsproducten opleveren waarmee hij zelf niets deed. Daarom werd hij, tot op de dag van vandaag, 'klant van zichzelf: functioneel beheerder van een aantal administratieve en financiële systemen binnen de afdeling Financiële Services. Ton gaat nu bouwen aan een toekomst buiten Heineken. Daarom nodigt hij iedereen, en met name zijn (oud-)collega's, van harte uit voor zijn afscheidsreceptie. Deze vindt plaats op dinsdag 26 februari vanaf 16.30 uur in ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Joop van Kasterop begon zijn loopbaan in september 1967 als vertegen woordiger bij Drankenhandel N.V. v.h. Gebr. Lafeber te Leiderdorp. In januari 1979 werd deze drankenhandel overgenomen door Heineken Brouwerijen en vanaf toen is Joop tot op de dag van vandaag als vertegenwoordiger verantwoordelijk geweest voor een aantal regio's. Per 1 maart maakt Joop gebruik van de Top/VUT-regeling en gaat hij genieten van z'n vrije tijd. Na ruim 35 jaar trouwe dienst heeft hij een groot aantal relaties opgebouwd en we hopen dat iedereen in de gelegenheid is samen met hem te proosten op de afgelopen jaren en op een goede toekomst. Uiteraard kijkt hij eveneens uit naar de komst van zijn collega's en oud collega's. Zijn afscheidsreceptie vindt op 24 februari plaats in het café van Heineken Brouwerijen Rijnland, 's-Gravendijckseweg 39 in Noordwijk. U bent vanaf 16.30 uur van harte welkom. Karin Masmeijer is begonnen op 1 maart 1978 in Amsterdam op de Weteringschans en was werkzaam bij de Plaatselijke Administratie. In 1983 verhuisde de afdeling naar de brouwerij op de Van de Helststraat. Daar heeft ze gewerkt totdat de brouwerij in 1988 werd gesloten en de afdeling naar de brouwerij in Zoeterwoude werd overgeplaatst. Karin wil van haar jubileum een reünie maken en roept daarom ook alle oud collega's op voor een paar gezellige uurtjes met een hapje en een drankje. De reünie is 28 februari vanaf 16.30 uur in de Van Swietenzaal in De Hooiberg in Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 25