25-jarig jubileum D. Honders, receptie 28 februari Afscheid H. Stekelenburg, receptie 13 februari Afscheid C. de Groot, receptie 20 februari Afscheid R. Agema, receptie 21 februari Horeca-man in hart en nieren. 25-jarig jubileum van een gewaardeerde collega. Herman gaat per 1 maart met de Top/VUT en gaat zijn tijd besteden aan het studeren van Spaans en Frans. Afscheid na bijna veertig jaar. Rob Agema begon als vertegenwoordiger bij Vrumona op 1 februari 1968. Na enkele jaren maakte hij de overstap naar de afdeling Horeca als brouwerij vertegenwoordiger. Begin 1980 werd Rob rayonleider, maar de horeca bleef trekken. Vandaar dat hij na enkele jaren zijn oude functie weer oppakte. De afgelopen twaalf jaar werkte Rob als commercieel assistent op de afdeling Verkoop Binnendienst in Middelburg. Nu maakt hij gebruik van de Top/VUT- regeling. Zijn afscheidsreceptie vindt plaats op 21 februari aanstaande. Vanaf 16.30 uur is iedereen van harte welkom in 'De Zeeuwse Stromen' in Renesse. Daarnaast verzorgt Dirk alle tapinstructies op de vestiging en indien nodig kan de klant zelfs tapinstructies op locatie krijgen. Wij vieren 28 februari om 16.30 uur in De Mouthoek bij HB Noord-Holland in Alkmaar op gepaste wijze het 25-jarig jubileum van deze gewaardeerde medewerker. Herman begon rond 1968 op de Amstel Brouwerij aan de Mauritskade in Amsterdam. Hij verkocht dozen Amstel bier door het hele land. Dit heeft hij zelfs nog met oud-Raad van Bestuurlid de heer Drost gedaan, met wie hij op de Veluwe langs diverse campings ging. Helaas waren de dozen niet zo stevig en moest hij alle afnemers weer langs, omdat de dozen in elkaar stortten. Later is Herman horecavertegen- woordiger geworden voor Amstel, en toen Amstel en Heineken samen gingen, deed hij ook de vertegen woordiging voor Heineken. De laatste dertien jaar van zijn AmsteL/Heineken- tijd was hij verkoopleider in Amsterdam. Zijn afscheidsreceptie vindt donderdag 13 februari vanaf 16.30 uur plaats in De Molenzolder in Amsterdam. Iedereen is van harte welkom. Heineken Nederlands Beheer Dirk Honders is per 1 maart 1978 in dienst getreden bij Vrumona in Bunnik als machine-operator. Dirk heeft dit werk enkele jaren gedaan en is toen overgestapt naar de Horecatapservice met als standplaats Alkmaar. Wegens fysieke omstandigheden kon hij dit werk niet meer doen. Na een lange ziekteperiode is Dirk bij Dranken handel Noord-Holland Noord in de functie van medewerker Interne Dienst in dienst gekomen. Deze functie vervult hij nog steeds met veel plezier. Cees de Groot trad 1 augustus 1963 in dienst bij drankenhandel Geleedts. Daar werkte hij jarenlang, in 1999 verhuisde hij met het bedrijf mee naar Heineken Brouwerijen Schielanden. Na bijna veertig jaar maakt Cees per 1 maart 2003 gebruik van de Top/VUT- regeling. Daarom wordt op 20 februari aanstaande een afscheidsreceptie gehouden. De ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Schielanden is daarvoor vanaf 16.30 uur het toneel, ledereen is van harte welkom om hier van Cees afscheid te komen nemen.

Vers van 't Vat | 2003 | | pagina 24